Про ІТК

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Inter Media Group, Медіа Група Україна, 1+1 медіа, StarLightMedia), 5 канал та основні медійні групи (Publicis Groupe, Omnicom Media Group, razom communications).

ІТК заснований 27 серпня 2002 року. Головою ІТК є Олег Попенко, генеральний директор Publicis Groupe for Eastern Europe. Виконавчий директор ІТК - Сергій Сьомкін.

ІТК входить до складу міжнародних та український організацій у галузі телебачення та медіавимірювань:

Окрім цього, представники ІТК входять до складу громадських рад, робочих груп, експертних комісій в ключових інстанціях медіа сфери:

Також представники ІТК залучені до робочих та експертних груп органів виконавчої влади, громадських ініціатив.

ІТК активно співпрацює з галузевими об’єднаннями у сфері саморегулювання медіа галузі, вимірювання ТВ аудиторії, вивчення та доопрацювання нормативних та підзаконних актів в сфері регулювання телебачення, реклами та кіновиробництва. ІТК зацікавлений та приймає активну участь у впровадженні цифрового мовлення в Україні.

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як