Про ІТК

Стати учасником

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України.

Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні. Ключовими стратегіями розвитку ІТК є саморегулювання індустрії, дослідження телевізійної аудиторії та розвиток телевізійної галузі.

Членом ІТК може бути будь-який суб'єкт господарювання, юридична особа, яка здійснює свою діяльність у сфері телебачення (має відповідні ліцензії на мовлення, якщо це передбачено чинним законодавством України) та/або реклами, а також юридичні особи, які замовляють рекламні послуги у значних обсягах, відповідно до законодавства України, та згодна виконувати обов'язки, що на неї покладає Статут та інші документи Асоціації.

ІТК створений для того, щоби активно і пильно відстоювати права та інтереси українського телевізійного ринку. ІТК є адвокатом телевізійної індустрії, тому для нас важливо мати підтримку компаній, щоби ефективно виконувати свою роботу.

Індустріальний Телевізійний Комітет відкритий для прийому нових членів, щоби приєднатися до Індустріального Телевізійного Комітету необхідно:

1. Ознайомитись зі Статутом Асоціації та Положенням про участь в Асоціації.

2. Подати до ІТК:

  • письмову заяву про своє бажання стати учасником за підписом керівника організації на ім’я Виконавчого Директора Асоціації;
  • 8 рекомендацій, які можуть надаватись такими особами: Дійсними членами (від 6 до 10 рекомендацій), Головою Асоціації (1 рекомендація), Виконавчим директором Асоціації (1 рекомендація);
  • нотаріально засвідчені копії установчих документів (статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, ліценцій, що підтверджують право мовлення, у разі їх наявності);

3. Після рішення про прийняття, сплатити вступний внесок в розмірі 50 000 грн.

4. Сплачувати щоквартальний внесок у розмірі 15 000 грн.

Рішення про прийняття до складу Асоційованих членів Асоціації приймається Загальними Зборами Асоціації.

Члени ІТК можуть одночасно бути членами інших об'єднань та організацій.

З питань вступу звертатись до Ігора Коваля
(тел.: +380 44 353 13 98)

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як