Про ІТК

Учасники ІТК

Дійсні члени:  

Телеканал «Інтер»

Телеканал «Інтер» - лідер українського телевізійного ефіру. Аудиторія – «18+». Входить у медіа-групу «Інтер» («Інтер», НТН, К1, К2, «Ентер», «Ентер-Фільм», «Мегаспорт», «MTV Україна», «Інтер+»), що є найбільшою телевізійною групою по загальноукраїнській аудиторії (Аудиторія 18+, вся Україна). Медіа-група «Інтер» - телебачення для всієї сім'ї.

Детальніше на сайті: http://іnter.ua/

 


Телеканал «Україна»
Член ІТК з 1 листопада 2005 року
Дійсний член ІТК з 23 червня 2011 року

ТРК «Україна» – загальнонаціональний телеканал з покриттям більше 90,5% населення України. ТРК «Україна» вийшла до всеукраїнського ефіру в березні 2003 року в 30 містах країни, а до червня 2004 року була завершена побудова мережі власних передавачів. В 2007 році ТРК «Україна» збільшила свою частку по аудиторії «4+» на 14% у порівнянні з 2006 роком. Це кращий показник динаміки частки аудиторії серед крупних українських телеканалів.

Детальніше на сайті: http://www.kanalukraina.tv/

 

«Новий канал»

Новий канал створено в 1998 році. Його гасло – «Життя яскраве!», а місія – створювати суспільство оптимістичних та впевнених у собі людей, які вміють отримувати задоволення від життя.

Детальніше на сайті: http://www.novy.tv/

 

Телеканал «1+1»

«1+1» - загальнонаціональний україномовний телеканал, один із лідерів вітчизняного телевиробництва та найулюбленіших телеканалів українських глядачів. Канал "1+1" вийшов в ефір у вересні 1995 року

Детальніше на сайті: http://www.1plus1.ua/

 

Телеканал «СТБ»

СТБ – загальнонаціональний канал заснований у 1997 році. Технічне покриття каналу становить 97,3% території України. Цільова аудиторія – жінки від 14 до 49 років. СТБ разом з ICTV, «Новим каналом», М1, М2 та QTV входить у телегруппу StarLightMedia.

Детальніше на сайті: http://www.stb.ua/

 

Телеканал «ICTV»

ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Наша позиція чітка: ми працюємо для людей, ми усвідомлюємо, що довіру телеглядачів потрібно виправдовувати. Ми вдячні всім, хто нас підтримав, хто нам повірив, а найбільше – тим, хто нас полюбив. Свою історію канал почав 15 червня 1992 року.

Детальніше на сайті: http://ictv.ua/

 


Publicis Groupe Media

Агентство засновано у 1996 році та відноситься до міжнародного рекламного холдингу Publіcіs Groupe S. A. (Франція). Напрямки діяльності: планування та розміщення реклами у ЗМІ. До складу Publicis Groupе Media входять наступні агентства: Starcom, MediaVest, Zenith Optimedia, Saatchі & Saatchі и Leo Burnett.

Детальніше на сайті: http://www.smvgroup.com/

 


 

Media Direction Ukraine

Media Direction Ukraine – медіа агенція повного циклу, заснована у 1996 році. Входить до складу групи агентств комунікаційного холдингу Atlantic Group – AGAMA communications та представляє в Україні інтереси міжнародної мережі Omnicom Media Group Worldwide. Напрямки діяльності: планування та розміщення реклами у ЗМІ, медіа дослідження.

Детальніше на сайті: http://www.md.kiev.ua/

 

Група АДВ Україна

Група АДВ Україна входить до складу Групи маркетингових комунікацій АДВ — однієї з найбільших міжнародних комунікаційних холдингів Східної Європи. В Україні Компанія започаткована у 1999 році і наразі входить до ТОП-3 провідних комунікаційних холдингів України. Група АДВ є стратегічним партнером міжнародних рекламно-комунікаційних мереж – Interpublic Group та Havas Media в СНД. Компанія надає повний спектр послуг у сфері маркетингових комунікацій. До складу Групи АДВ Україна входять 5 медіа-агенціїй: Initiative, UM (Universal McCann), MPG, Arena / Media Expert, Advert.ua

Детальніше можна дізнатись: www.advgroup.com.ua
або за телефоном +380 (44) 494-29-62

 

Асоційовані члени:

 

Media Arts Group Ukraine
Член ІТК з 4 червня 2005 року

Media Arts Group Ukraine - рекламне агентство повного циклу, входить до рекламної групи «Медіа Артс», яка працює на українськом ринку з 2002 року та представляє в Україні інтереси міжнародної сіті Foote Cone & Belding. У березні 2001 року Foote Cone & Belding стало частиною великого комунікаційного холдингу Interpublic Group of Companies.

Детальніше на сайті: http://magma.kiev.ua/

 


Телеканал «ТЕТ»
Член ІТК з 8 вересня 2005 року

Телекомпанія «ТЕТ» – одна із найстаріших приватних вітчизняних телекомпаній. «ТЕТ» був заснований в січні 1992 року як невеликий столичний телеканал. Сьогодні «ТЕТ» - це мережева недержавна телекомпанія, яка здійснює мовлення в більш ніж 100 містах України, в тому числі в усіх обласних центрах та містах з населенням більше 50 тис. жителів. Сигнал ТК «ТЕТ» повністю змінив формат мовлення і почав працювати 24 години на добу як розважальний неполітичний канал.

Детальніше на сайті: http://www.tet.tv/

 

 

Телеканали «М1» та «М2»
Член ІТК з 8 вересня 2005 року

М1 – це міжнародний музичний канал, який 24 години на добу транслює у стереозвучанні кліпи та розважальні програми для широкої аудиторії. Місія каналу – диктувати моду в музиці, дизайні, стилі життя.
Формат каналу М2 – популярна музика останніх 50 років для аудиторії старше 28-30 років. Девіз каналу М2: Музика, яку можна дарувати батькам.

Детальніше на сайтах: http://m1.tv/ та http://www.m2.tv/

 

Телеканал «НТН»
Член ІТК з 22 червня 2006 року

Телеканал «НТН» – телеканал найкращих детективів світу. Аудиторія – «18-54». Входить у медіа-групу «Інтер» («Інтер», НТН, К1, К2, «Ентер», «Ентер-Фільм», «Мегаспорт», «MTV Україна», «Інтер+»), що є найбільшою телевізійною групою по загальноукраїнській аудиторії (Аудиторія 18+, вся Україна). Медіа-група «Інтер» - телебачення для всієї сім'ї.

Детальніше на сайті: http://ntn.ua/

 

Телеканал «К1»
Член ІТК з 21 вересня 2007 року

Телеканал К1 - багатоформатне телебачення, не позбавлене почуття гумору. Аудиторія -  «18-45». Входить у медіа-групу «Інтер» («Інтер», НТН, К1, К2, «Ентер», «Ентер-Фільм», «Мегаспорт», «MTV Україна», «Інтер+»), що є найбільшою телевізійною групою по загальноукраїнській аудиторії (Аудиторія 18+, вся Україна). Медіа-група «Інтер» - телебачення для всієї сім'ї.

Детальніше на сайті: http://k1.ua/

 

Телеканал  «5 канал»
Член ІТК з 2 серпня 2012 року

«5 канал» - представлений в ефірному та кабельному мовленні міста Києва, 24 областей України та Автономної Республіки Крим.

На сьогоднішній день технічне покриття «5 каналу» охоплює більше ніж 93 відсотки території України. Супутникове мовлення покриває територію Європи та значну частину Росії.

У програмній сітці каналу мають місце інформаційно-аналітичні програми, суспільно-політичні ток-шоу, випуски новин, спортивні новини, новини бізнесу, новини столиці, а також соціальні, культурологічні, пізнавальні проекти. Крім того, «5 канал» успішно застосовує такі форми оперативної подачі матеріалу як «Пряма мова» (ключові висловлювання), «Без коментарів» (найсвіжіша інформація в режимі on-line), рубрика «Наживо» (прямі трансляції).

Детальніше на сайті: http://5.ua

 

GroupM
Член ІТК з 23 червня 2011 року

GroupM представлена в Україні трьома медіаагеціями: Mindshare, Mediaedge: cia і MediaCom.

Детальніше на сайті: http://www.groupm.com/

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як