Про ІТК

Членство

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України.

Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійного ринку в Україні, розробка проектів регуляторних (в тому числі нормативно-правових) актів з питань телебачення, реклами, охорони прав інтелектуальної власності та сприяння організації збалансованої системи соціологічних досліджень (вимірювань) телевізійної аудиторії України.

Членом ІТК може бути будь-який суб'єкт господарювання, юридична особа, яка здійснює свою діяльність у сфері телебачення (має відповідні ліцензії на мовлення, якщо це передбачено чинним законодавством України) та/або реклами, а також юридичні особи, які замовляють рекламні послуги у значних обсягах, відповідно до законодавства України, та згодна виконувати обов'язки, що на неї покладає Статут та інші документи Асоціації.

ІТК створений для того, щоби активно і пильно відстоювати права та інтереси українського телевізійного ринку. ІТК є адвокатом телевізійної індустрії, тому для нас важливо мати підтримку компаній, щоби ефективно виконувати свою роботу.

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як