Діяльність

Календар подій

травень-червень, 2014

сертифікований курс з медіавимірювань

Сертифікований курс з медіавимірювань розрахований на користувачів даних телевізійної панелі, медіааналітиків, маркетологів, співробітників рекламних агенцій, що займаються  стратегічним плануванням, дослідженнями та розміщенням реклами.

Детальніше на сайті: http://mediaschool.com.ua/

        

вересень, 18, 2014

конференція «Телебачення як Бізнес»

Місце зустрічі легенд українського телебачення. Провідні телевізійні бренди, найкращі медіа спеціалісти та видатні медіа інвестори в модерованому потоці дискусій говорять про актуальний контент, фінанси, менеджмент та новітні медіа технології – це одноденна концентрація медіа бізнесу в єдиному місці.

Детальніше на сайті: http://tvbusinessconference.com/


жовтень, 2014

конференція «Медіаправо»

Фахова конференція, метою якої обмін досвідом та вироблення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

Детальніше на сайті: http://medialawconference.com.ua/

жовтень, 2014

виставка «МедіаКар'єра»

Одноденна виставка вакансій, яка надає можливість медіа компаніям презентувати свої вакансії, а студентам і молодим спеціалістам знайти роботу та отримати відповіді на всі питання від роботодавців у безпосередньому спілкуванні.

Детальніше на сайті: http://itk.ua/ua/page/media-career/

листопад, 2014

оголошення переможців премії «Телетріумф»

«Телетріумф» — національна премія України в галузі телебачення, що проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом і Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення з 2001 року.

Детальніше на сайті: http://teletriumf.ua/

         

грудень, 4, 2014

конференція «Телевізійні вимірювання»

Щорічна конференція, присвячена дослідженню телевізійної аудиторії в Україні.
Учасники конференції підводять підсумки роботи телевізійної панелі за минулий рік, вивчають досвід інших країн та обговорюють напрямки діяльності щодо поліпшення роботи всеукраїнського панельного дослідження.
Конференція «Телевізійні вимірювання» це найкращий професійний майданчик для обговорення інноваційних підходів та технік аналізу телевізійної аудиторії.

Детальніше на сайті: http://tvmeasurements.org/

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як