Прес-центр

INTERNATIONAL EMMY® AWARD

24-11-2008

В нью-йорку 24 листопада відбулася 36 церемонія нагородження переможців міжнародної телевізійної премії INTERNATIONAL EMMY® AWARD

В 36-й раз Міжнародна академія телевізійних мистецтв та наук протягом 2008 року провела три етапи суддівства для оцінювання теле-робіт, які надсилаються телеканалами та продюсерськми компаніями з усіх країн світу. Перший, попередній етап оцінювання проходив весною, другий – пів-фінал суддівства проходив влітку, третій – восени. Номінантів INTERNATIONAL EMMY® AWARD оголосили в жовтні, на спеціальній прес-конференції, в рамках МІРСОМу. Члени міжнародного журі оцінують роботи за 12 категоріями.

Цього року від українського телевізійного ринку Індустріальний телевізійний комітет був приймаючою стороною 2 етапу по оцінюванню робіт. В Україні оцінювалися роботи за 2 категоріями: комедії та не сценарні розважальні програми, які були виготовлені європейськими компаніями. До членів журі входили українські та міжнародні експерти в галузі телебачення, Члени Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук.

Пів-фінали за іншими категоріями проходили в інших країнах світу. Ознайомитись зі списком країн та організацій, які проводили пів-фінали суддівства можна на офіційному сайті EMMY®.

По завершенню трьох етапів суддівства були номіновані на отримання статуетки EMMY® наступні претенденти в 12 номінаціях:

Програми про мистецтво

Inheriting a Kabuki Legacy - Ichikawa Ebizo: His Fate and Anguish(Його доля та мука)
Fuji Television Network, Inc. / Tokyo Video Center, Inc.   
Японія

Nara Leão: All My Life (Все моє життя)
TV Globo
Бразилія

Richard Serra - To See is to Think (Бачити – це мислити)
Westdeutscher Rundfunk (WDR) / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) for 3sat   
Германія

Strictly Bolshoi (Безперечно «Большой»)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Ballet Boyz Productions for Channel 4
Великобританія


Кращий актор

Pedro Cardoso (Педро Кардозо)
The Big Family (Велика сімя)
TV Globo,
Бразилія


Karl Markovics (Крал Марковіч)
Franz Fuchs - A Patriot (Патріот)
epo-film / ORF with the support of Fernsehfonds Austria / Filmfonds Wien / Land Steiermark-Kultur
Австрія

David Suchet (Девід Суше) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Maxwell (Максвел)
BBC
Великобританія

Wang Chengyang (Ванг Ченгянг)
The I-go King and His Son
China Movie Channel
Китайська Народна Республіка
 
КРАЩА АКТРИСА

Lucy Cohu (Люсі Коху) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Forgiven (Прощений)
Betty TV for Channel 4 and More4
Великобританія

Sofie Gråbøl (Софі Граболь)
The Killing (Вбивство)
DR-Danish Broadcasting Corporation in association with ZDFE / NRK / SVT
Данія

Irene Ravache (Рене Раваш)
Eternal Magic (Вічна магія)
TV Globo
Бразилія

Yuan Zhibo (Юан Жібо)
Wait for the Birth of the Husband (Очікування народження чоловіка)
China Movie Channel
Китайська Народна Республіка

ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА


I Feel the Words (Я відчуваю слова)
NHK (Japan Broadcasting Corporation)
Японія

Patito Feo, la historia más linda (Ugly Duckling)(Гидке каченя)
Ideas Del Sur Producciones / Televisa
Аргентіна

Ping-Pong (Пінг-понг)
Nordisk Film in association with NRK / SVT / DR / YLE / KRO
Норвегія

Shaun the Sheep (Шон - вівця) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Aardman Animations / CBBC
Великобританія

КОМЕДІЯ

Geile Zeit
Sony Pictures Film und Fernseh Produktions GmbH
Германія

The I.T. Crowd (І. Т. Кровд)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
A Talkback Thames Production for Channel 4
Великобританія

Mi Problema con las Mujeres (My Problem with Women) (Моя проблема з жінками)
JC Entertainment S.A.C. (JC Films) / Frecuencia Latina International
Перу


NEO-Office Chuckles (Ново-офісні посміювання)
NHK (Japan Broadcasting Corporation)
Японія

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ, ПРОГРАМА

Asian Corridor in Heaven (Tea-Horse Old Road)(Азіатський коридор в небі)
KBS (Korean Broadcasting System)
Південна Корея

The Beckoning Silence (Вабляча тиша)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Darlow Smithson Productions / C4 / C4i
Великобританія

Collision over the Amazon (Зіткнення над Амазонкою)
Discovery Networks Latin America/US Hispanic
Бразилія

Please Vote for Me (Будь ласка, проголосуй за мене)
Steps International
Данія

Багатосерійний художній телефільм


Home Affairs (Домашні справи)
Penguin Films
Південна Африка

The Killing (Вбивство)
DR/Danish Broadcasting Corporation in association with ZDFE / NRK / SVT
Данія

Life on Mars (Життя на Марсі)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Kudos Film & Television Ltd for BBC Wales
Великобританія

Mandrake (Мандрагора)
HBO Ole Originals / Conspiraçâo Filmes
Бразилія

Не сценарні розважальні програми


The Big Donor Show (Велике шоу донорів)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Endemol for BNN
Нідерланди

Caiga Quien Caiga (CQC) – Argentina (Аргентина)
Eyeworks Cuatro Cabezas
Аргентина

Canada's Next Great Prime Minister (Наступний неперевершений Прем’єр Міністр Канади)
CBC Television / Magna International
Канада

Doors (Двері)
Tokyo Broadcasting System, Inc.
Японія
  
Телесеріал

The Invasion Igtiyah (ВторгненняІгтіях)- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Arab Telemedia Productions
Ііорданія


Lalola (Лалола)
Dori Media International / Dori Media Contenidos for Underground Contenidos
Аргентина

One Night of Love (Одна ніч кохання)
AMEDIA / Sony Pictures Television International
Росія

Tropical Paradise (Тропічний рай)
TV Globo
Бразилія
 

телевізійний художній фільм/Міні-серіал


Britz (Брітц)
A Daybreak Pictures Film for Channel Four Television
Великобританія

The Miracle of Berlin (Берлінське чудо)
teamWorx on behalf of ZDF and ZDF Enterprises
Германія

Television por la identidad- ПЕРЕМОЖЕЦЬ
Telefe Contenidos
Аргентина

Wait for the Birth of the Husband (Очікування народження чоловіка)
China Movie Channel
Китайська Народна Республіка

Детальніше дивіться на офіційному сайті

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як