Про ІТК

Команда

photo

Танчак Галина

Директор з правових питань, Координатор Юридичного Комітету

Заступник Голови Комітету ЗМІ Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права. Закінчила Українську школу законотворчості при Інституті Законодавства Верховної Ради України.

Займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив, що необхідні для ефективного функціонування галузі. Представляє позицію ІТК у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, бере участь у публічних заходах від імені ІТК. Забезпечує та контролює діяльність юридичної служби компанії. Організовує роботу Юридичного комітету, проводить засідання та забезпечує обмін необхідною інформацією між членами Юридичного комітету.

photo

Чеботаєва Любов

Бухгалтер

Економіст-фінансист. Вища освіта здобута у Київському національному торгово-економічному університеті.

Займається створенням та обробкою первинних документів, веденням бухгалтерського обліку та підготовкою даних для формування фінансової та статистичної звітності.

photo

Літус Катерина

Юрист

Вищу освіту здобуває у Київському університеті ринкових відносин за спеціальністю "Правознавство".

 

photo

Завалішин Сергій

Водій

Управляє транспортними засобами, супроводжує документи.

photo

Сизов Семен

Медіааналітик

Вища освіта здобута у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю інтелектуальні системи прийняття рішень.

Контролює звітність оператора ТВ панелі, займається веденням баз данних, здійснює удосконалення систем контролю якості ТВ панелі, готує аналітичні звіти за запитами клієнтів.

photo

Коваль Ігор

Виконавчий директор

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію магістр за спеціальністю «Міжнародне економічне право». Закінчив Українську школу законотворчості при Інституті Законодавства Верховної Ради України.

Бере участь в регуляторній діяльності державних органів в сфері телебачення і радіомовлення, а саме: Міністерства транспорту та зв’язку, Держспоживстандарту, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Займається вивченням та створенням законодавчих ініціатив, що необхідні для ефективного функціонування галузі, зокрема, розробкою нового законодавства щодо впровадження цифрового мовлення.

Відповідає за окремі законодавчі та правові теми в юридичній службі: реклама (спонсорство), авторські і суміжні права, мораль, телекомунікації, цифрове мовлення

photo

Іллюшина Олена

Юрист

Фаховий юрист, вища освіта здобута у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», магістр права.

Займається моніторингом законотворчої діяльності Верховної Ради України та регуляторної діяльності державних органів. Здійснює аналіз законодавчих та підзаконних актів і рішень державних органів у сфері телебачення і радіомовлення, реклами, кінематографії, та інш.

Забезпечує оперативне інформування про зміни в законодавстві та діяльність державних органів.

Готує протоколи засідань робочих груп та інших заходів.

Приймає участь у засіданнях і брифінгах Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та інформує про їх хід і результати.

Відповідає за окремі законодавчі та правові теми в юридичній службі: податкове і митне регулювання, суспільне мовлення, саморегулювання, контент, розвиток ЗМІ, національна кінематографія та ТВ-виробництво.

Конференція «Медіаправо» - фахова конференція, метою як