Пресс-центр

Правовое предостережение

Цей веб-сайт належить Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК).

Адміністрування, інформаційне наповнення веб-сайту здійснюється ІТК з метою інформування відвідувачів про діяльність організації, проекти, що нею реалізовуються, фахівців, які в ній практикують тощо. Інформація, яка розміщена на веб-сайті, є загального характеру і не може вважатися консультацією, правовим висновком або алгоритмом досягнення бажаних правових результатів. Повторення оприлюднених на веб-сайті правових рішень не гарантує досягнення аналогічного результату.

Якщо Ви надаєте ІТК будь-яку особисту інформацію шляхом заповнення форм, що можуть бути розміщені на веб-сайті, або електронною поштою, ми можемо зберігати та опрацьовувати цю інформацію виключно для забезпечення спілкування з Вами або з метою, яка прямо передбачена відповідними формами. ІТК не оприлюднює отриману від Вас інформацію та не передає її будь-яким третім особам. Поширення інформації можливе виключно у вигляді узагальнених безособових даних статистичного характеру. Надаючи інформацію, яка на Ваш погляд має становити таємницю, Ви повинні усвідомлювати вразливість комунікаційних каналів від несанкціонованого зняття інформації третіми особами, за що ІТК не несе відповідальності.

Якщо на цьому веб-сайті містяться гіперпосилання на інші веб-ресурси, це в жодній мірі не означає, що вони контролюються, адмініструються або наповнюються ІТК. Гіперпосилання на інші веб-ресурси можуть бути розміщені на цьому веб-сайті виключно для забезпечення зручності користування і не є підставою для відповідальності ІТК за їх зміст, доступність, безпеку тощо.

Інформація, матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, є власністю ІТК і захищаються авторським правом. Дозволяється використання розміщеної інформації за умови посилання на цей веб-сайт.