Деятельность

Єдина країна. Единая страна

Шановні колеги,

З неділі, 2 березня, з 17:00 національні телеканали України виходять в ефір з єдиним для усіх логотипом – прапором України та написом «Єдина країна. Единая страна».

Цією ініціативою українські телеканали висловлюють свою спільну консолідовану позицію щодо подій, які розвиваються в країні.  Мета акції – у цей гострий історичний момент продемонструвати єдність та не допустити дестабілізації ситуації в Україні. «У нас одна країна та спільні цінності, які нас об’єднують. Нам не потрібно нічого ділити», – заявляють керівники медіа-груп та каналів країни. Ініціативу вже підтримали Inter Media Group, Starlight Media, 1+1 Media, Медіа Група Україна та 5 канал.

Запрошуємо телеканали долучитись до ініціативи та розмістити логотип – прапор України та напис «Єдина країна. Единая страна».

 

Уважаемые коллеги,

С воскресенья, 2 марта, с 17:00 национальные телеканалы Украины выходят в эфир с единым для всех логотипом – флагом Украины и надписью «Єдина країна. Единая страна».

Этой инициативой украинские телеканалы выражают свою общую консолидированную позицию касательно событий, развивающихся в стране. Цель этой акции – в этот острый исторический момент продемонстрировать единство и не допустить дестабилизации ситуации в Украине. «У нас одна страна и общие ценности, которые нас объединяют. Нам не нужно ничего делить», – заявляют руководители медиа-групп и каналов страны. Инициативу уже поддержали Inter Media Group, Starlight Media, 1+1 Media, Медіа Група Україна и 5 канал.

Приглашаем телеканалы присоединиться к инициативе и разместить логотип – флаг Украины и надпись «Єдина країна. Единая страна».