Про ІТК

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної та рекламної галузі України.

У ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Inter Media Group, Медіа Група Україна, 1+1 медіа, StarLightMedia) та основні медійні групи (Publicis Groupe, Omnicom Media Group, RAZOM GROUP).

ІТК заснований 27 серпня 2002 року. Головою ІТК є Олег Попенко, консультант Publicis Groupe Ukraine. Виконавчий директор ІТК - Сергій Сьомкін.

У 2011 році було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Індустріальний Телевізійний Комітет» (ТОВ «ІТК»), директором якої з листопада 2021 року є Анна Добривечір.

ІТК входить до складу міжнародних та українських організацій у галузі телебачення та медіавимірювань:

Окрім цього, представники ІТК входять до складу громадських рад, робочих груп, експертних комісій в ключових інституціяхмедіа сфери:

Також представники ІТК залучені до робочих та експертних груп органів виконавчої влади, громадських ініціатив. 

ІТК активно співпрацює з галузевими об’єднаннями у сфері саморегулювання медіа галузі, вимірювання ТВ аудиторії, боротьби з піратством та захисту прав інтелектуальної власності; вивчення та доопрацювання нормативних та підзаконних актів у сфері регулювання телебачення, реклами та кіновиробництва.