Про ІТК

Діяльність ІТК (історія)

2020

 

24 січня - участь в міжнародній конференції «Саморегулювання ЗМІ VS регулювання», до якої ІТК запрошено від імені Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Головна мета Конференції – розглянути інструменти саморегулювання в медійній спільноті, які стали б корисними для забезпечення вищих стандартів журналістики, вивчення міжнародного досвіду та обговорити можливості вдосконалення українських практик в цій сфері.

Захід був проведений у межах проекту «Посилення саморегуляції українських медіа», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки.

27 січня - рамках діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулась зустріч із представниками міжнародної шведської тренінгової програми «Саморегулювання медіа в умовах демократії» для обговорення можливостей створення системи саморегулювання в Україні.

Учасниками зустрічі стали менеджери, експерти, національні координатори програми в Україні, Вірменії і Молдові, а також представники ІТК та інші представники медіаспільноти.

29 січня - щорічно Індустріальний Телевізійний Комітет організовує та проводить зустрічі з питань телевізійних вимірювань в Україні. В рамках заходу були розглянуті наступні питання: презентовані результати нового установчого дослідження; поставка даних відкладеного перегляду на ринок; кодування сигналу телеканалів на супутнику.

За результатами заходу були проведені зустрічі ліцензійними користувачами ТВ Панелі з метою належного поінформування учасників щодо стану телевимірювань на медіа ринку України.

29 січня - представник ІТК взяв участь у засіданні Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

ІТК, один із ключових представників медійного ринку, взяв участь у громадському обговоренні проекту Закону «Про медіа» № 2693, який має на меті створення єдиної системи регулювання у сфері медіа та приведення українського законодавства у відповідність до Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги згідно з Угодою про асоціацію з ЄС та стандартів Ради Європи.

31 січня - участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Представник ІТК входить до складу Громадської ради.

На засіданні було вирішено зосередити зусилля на таких напрямах: розробці змін до законодавства про рекламу, оновлення визначень ключових понять, зокрема з урахуванням розвитку діджитал напрямку, усунення перетину функцій контролюючих органів, розвитку співрегулювання та механізмів саморегулювання питань реклами.

4 лютого - відбулось засідання Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Виконавчий директор Асоціації «Індустріальний Телевізійний Комітет» Сьомкін Сергій Вікторович є головою Громадської ради.

На засіданні обговорили положення проекту закону «Про медіа», які стосуються проведення регулятором перевірок та створення органу співрегулювання, а також можливість некодування супутникового сигналу вітчизняних мовників на окуповані території Донбасу та анексований АР Крим.

4 лютого - Міністерство соціальної політики на виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2021 року та Заключних зауважень, наданих Комітетом з ліквідації дискримінації щодо жінок по результатам 8–ї періодичної доповіді України з виконання Конвенції ООН про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок, сформувало робочу групу по розробці та внесенню змін до національного законодавства про ЗМІ та рекламу.

Представник ІТК входить до складу робочої групи, що працює над усуненням дискримінації в українському медіапросторі.

6 лютого - Індустріальний Телевізійний Комітет увійшов до лав антипіратської Ініціатива «Чисте небо».

Ініціатива «Чисте небо» створена у 2013 році з метою розвитку в уанеті легального аудіо-візуального продукту і боротьби з сайтами, що поширюють в мережі контент з порушенням права інтелектуальної власності.

Участь ІТК у діяльності антипіратської організації «Чисте Небо» посилить експертизу цієї спільноти фахівців у сфері розвитку легального перегляду та боротьби з крадіжками контенту.

17 лютого - представник ІТК взяв участь у громадському обговоренні Концепції державної політики по досягненню Цілі 7.8 «Власники творів та винаходів захищені та отримують справедливу винагороду» Програми діяльності Кабінету Міністрів України, що проводилась при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

19 лютого - відбулось засідання громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно. Уповноважений представник ІТК є Головою громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно, а відтак очолив засідання.

21 лютого - Директора ІТК запрошено взяти участь у публічних консультаціях з метою обговорення концепції державної політики по досягненню цілі 7.6. Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Український експортер отримує кращі умови для роботи за рахунок зменшення бар’єрів для експорту українських товарів та послуг», що проводилась при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

2 березня - представник ІТК входить до складу Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та взяв участь у засіданні

На засіданні розглядалось питання щодо обрання членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпаній України, проаналізовано висновок Європейської комісії за демократію через право щодо ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та інші питання.

4 березня - Державним агентством України з питань кіно було затверджено склад Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів відповідно до Закону України «Про кінематографію», п. 9 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1315, та в межах повноважень, визначених Положенням про Державне агентство України з питань кіно, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 р. № 277.

Згідно з наказом Державного агентства України з питань кіно № 62 від 04.03.2020 р. до складу Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів увійшло 16 осіб, зокрема медіа експерти, кінознавці та знані представники медійної спільноти. Представники ІТК увійшли до складу Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Державному агентстві України з питань кіно.

10 березня - відбулось чергове засідання Експертної ради Міністерства культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного характеру.

Представник ІТК є  членом Експертної ради та взяв участь у засіданні.

11 березня - головою підкомітету у сфері кінематографу та реклами Павло Сушко разом з головою Державного агентства України з питань кіно Мариною Кудерчук та представниками Державного агентства України з питань кіно було проведено робочу зустріч, під час якої розглянули критерії конкурсного відбору кінопроектів.

До робочої зустрічі приєднався Виконавчий директор ІТК Сьомкін С.В.

11 березня - відбулось засідання громадської ради при Державному агентстві з питань кіно.

Представник ІТК є Головою громадської ради при Державному агентстві України з питань кіно та очолив засідання.

12 березня - голова Громадської ради та члени Секретаріату Громадської ради провели робочу нараду в Комітеті Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Представник ІТК входить до складу Громадської ради при Комітеті ВР України.

В рамках наради були озвучені результати діяльності за кожним напрямом, проаналізовані проблемні питання та подальший план роботи. Також були розглянуті пропозиції стосовно внесення змін до чинної редакції Положення про Громадську раду при Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики.

20 березня - Представник ІТК та Української Медіа Ліги Ільчук Тетяна другий рік поспіль входить до складу журі міжнародного конкурсу MEDEA AWARDS - премія, що присуджується за використання найкращих практик та інструментів ЗМІ в освіті.

Метою нагород MEDEA є заохочення інновацій та належної практики використання засобів масової інформації (аудіо, відео, графіки та анімації) в освіті. Нагороди також визнають і сприяють підвищенню якості виробництва та педагогічному дизайні медіа навчальних матеріалів, ресурсів, інструментів, процесів та послуг.

17 квітня - Індустріальний Телевізійний Комітет другий рік поспіль виступає партнером Київського Міжнародного Фестивалю Реклами. Склад журі сформований з представників компаній-рекламодавців – маркетинг директорів і маркетинг фахівців провідних компаній.

Олена Міронова, Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії ІТК, увійшла до складу журі індустріального конкурсу Київського Міжнародного Фестивалю Реклами

21 квітня - відбулось засідання Наглядової Ради Українського культурного фонду, на якому було розглянуто пропозиції Дирекції фонду щодо підтримки культурно-мистецьких проектів після набуття чинності ЗУ «Про внесення змін до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 13.04.2020 р.

Сьомкін С.В., Виконавчий директор Асоціації ІТК, член Наглядової ради Українського культурного фонду та взяв участь у засіданні.

5 травня – 15 липня - ADAMI Media Prize за Культурне Різноманіття в Сх. Європі найбільша з існуючих платформ, яка об’єднує медіа, що розвивають теми інтеграції та етнічних чи релігійних меншин в шести країнах Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусія, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна).

Мовники, режисери та журналісти запрошуються щорічно представляти свої найкращі роботи на престижній премії ADAMI Media Prize. Премія присуджується в 6 категорія: розважальні/художні, документальні, новинні/короткі науково-популярні проекти, роботи студентів, веб-сайти та онлайн-відео.

Ільчук Тетяна - є координатором конкурсу та представником ADAMI Media в Україні та очільницею Української Медіа Ліги.

10 травня - відбулося чергове засідання Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів патріотичного спрямування. Представник ІТК є членом Експертної ради та взяв участь у кінопоказі та засіданні.

На засіданні було переглянуто завершені виробництвом документальні фільми патріотичного спрямування. Фільми в найближчий час плануються до представлення на фестивалях та широкого прокату на телеекранах та у кінотеатрах країни, а також інші питання, пов’язані з виробництвом фільмів патріотичного спрямування.

20 травня - згідно з рішенням Правління Асоціації правників України від 18 травня 2020 року Ільчук Тетяна, як адвокат, експерт та представник ІТК та Української Медіа Ліги, стала членом трьох комітетів Асоціації правників України.

Зокрема, Ільчук Тетяна стала членом таких Комітетів: Комітет з інтелектуальної власності, Комітет з питань ЗМІ та рекламного права та Комітет з альтернативних вирішень спорів.

20 травня – Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики провів виїзне засідання до державних підприємств «Українська студія хронікально-документальних фільмів» і «Національна кінематека України» у порядку контролю за виконанням законів «Про культуру» та «Про кінематографію».

Учасники засідання оглянули зазначені державні підприємства і ознайомились із умовами зберігання фільмофондів. Представник ІТК – Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В., як член Громадської ради при Комітеті ВР України взяв участь в виїзному засіданні.

28 травня - члени Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та представники громадськості провели робочу зустріч стосовно функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України».

Також на нараді обговорили питання створення Державного фонду фільмів та передання до нього фільмів, а також створення на державних кіностудіях необхідних умов для зберігання вихідних матеріалів фільмів і фільмокопій.

Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В., як член Громадської ради при Комітеті ВР України взяв участь в виїзному засіданні.

29 травня - Ільчук Тетяна, як адвокат, експерт та представник ІТК та Української Медіа Ліги була включена в міжнародну програму «Саморегулювання медіа в умовах демократії» 2020-2021 рр.

Програма організована компанією NIRAS Sweden AB, FOJO: Media Institute, Global Reporting та IMS через організацію з міжнародного співробітництва в сфері розвитку Sida.

4 червня - в рамках засідання Комітету ВР України з питань свободи слова розглянули наступні питання: Проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознаками статі (№ 3427 від 04.05.2020р.) та інші питання стосовно захисту прав журналістів та гарантій журналістської діяльності, права на свободу слова та вираження поглядів, отримання інформації належним способом.

Представники ІТК є членами Громадської ради при Комітеті ВР України з питань свободи слова та систематично беруть участь у засіданнях та консультаціях Комітету.

10 червня - відбулося чергове засідання Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів патріотичного спрямування. Представник ІТК є членом Експертної ради та взяв участь у кінопоказі та засіданні

На засіданні було розглянуто два, завершені виробництвом документальні фільми патріотичного спрямування. Фільми в найближчий час плануються до представлення на фестивалях та широкого прокату на телеекранах та у кінотеатрах країни, а також інші питання, пов’язані з виробництвом фільмів патріотичного спрямування.

7 липня - відбулось засідання Громадської ради при Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення в онлайн форматі. Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С. В. є головою Громадської ради.

На засіданні були висловлені фахові думки щодо рекомендованого до першого читання в Парламенті законопроекту «Про медіа». Громадська рада загалом підтримала законопроект. Також на засіданні було порушене питання про виконання провайдером загальнонаціональної цифрової мережі ТОВ «Зеонбуд» обіцянок, які були озвучені під час зустрічі з Президентом України у березні – щодо зниження модуляції і встановлення додаткових передавачів.

8 липня, 10 липня – відбулись робочі зустрічі та відкриті дискусії на тему «Проект закону «Про медіа» 2693-д: обговорення регулювання онлайн-медіа та платформ спільного доступу до інформації та відео».

Захід організовано Комітетом Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики у співпраці з Проектом «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» та ГО «Платформа прав людини» за фінансової підтримки Counterpart Int.

Представник ІТК у якості експерта та медіаменеджера був запрошений взяти участь у дискусії та долучився до онлайн-обговорення, презентуючи позицію індустрії.

14 липня - голова Громадської ради та члени Секретаріату Громадської ради провели робочу нараду в Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Представник ІТК входить до складу Громадської ради при Комітеті ВР України. В рамках наради були озвучені результати діяльності за кожним напрямом, проаналізовані проблемні питання та план роботи надалі.

22 липня - представник ІТК входить до складу Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В. головував на засіданні Громадської ради на підставі обрання його від імені секретаріату.

На засіданні розглядалось питання щодо роботи Комітету ВР України з питань гуманітарної та інформаційної політики, про гранти Українського культурного фонду для інституційної підтримки та Затвердження змін до Положення про Громадську раду та інші питання, що прямо чи опосередковано впливають на діяльність Комітету та залучення громадськості.

12 серпня - виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В. входить до складу конкурсної комісії з відбору членів Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Сьомкін С.В. взяв участь у співбесіді з претендентами, після чого членами конкурсної комісії було проведено обговорення та відкрите рейтингове голосування.

13 серпня - Наказом № 112 від 13.08.2020 Державної архівної служби України затверджено склад колегії Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного. Представник ІТК – Виконавчий директор Асоціації Сьомкін С.В. увійшов до складу колегії архіву.

Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного — одна з найбільших в Україні архівних установ, є методичним та координаційним центром архівних установ у роботі з аудіовізуальними документами.

21 серпня - Наказом №2057 від 21.08.2020 Міністерство культури та інформаційної політики України затвердило Експертну раду з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

До складу Експертної ради увійшов представник від Асоціації «Індустріальний Телевізійний Комітет».

28 серпня - Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В. є членом громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України та взяв участь у засіданні.

В рамках засідання громадської ради розглядались питання: Проект звернення громадської ради до народних депутатів України, голів парламентських фракцій та керівництва ВР України щодо законопроекту «Про медіа», № 2693-д від 02.7.2020; Проект звернення громадської ради до Кабінету Міністрів України щодо тарифів Укрпошти.

28 серпня – у ТОВ «Індустріальний Телевізійний Комітет» відбулась зміна керівництва, новим директором ІТК стала Юлія Кахновська.

Ігор Коваль працював в ІТК з 2009 року: спочатку займався дослідженням та створенням законодавчих ініціатив для належного функціонування медійного ринку України, в 2012 році очолив в Асоціації напрям GR, також відповідав за співробітництво з міжнародними та партнерськими організаціями, а з 2015 року по 2020 рік обіймав посаду директора Індустріального Телевізійного Комітету.

1 вересня - відбулось засідання Громадської ради при Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення в онлайн форматі. Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С. В. є головою Громадської ради.

В рамках засідання було розглянуто два основні питання: 1. Антикорупційна програма регуляторного органу на 2021-2022 рр, складеної відповідно до законодавчих вимог. 2. Порядок формування Переліку програм іноземних  телерадіоорганізацій, що ретранслюються, громадське обговорення якого добігло кінця.

16 вересня - відповідно до Наказу № 112 від 13.08.2020 Державної архівної служби України «Про затвердження склад колегії Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного». Виконавчий директор Асоціації Сьомкін С.В. увійшов до складу колегії архіву та взяв участь у засіданні.

8 вересня - представники ІТК відвідали круглий стіл на тему «Шляхи розвитку української кіногалузі: розробка стратегії і виклики».

Основною темою обговорення в рамках круглого столу стала ефективність та сталість розвитку індустрії, розробка спільного погляду на стратегію розвитку українського кіно а правила проведення конкурсів на отримання державного фінансування фільмів. 

23 вересня - представник ІТК є членом Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та взяв участь у черговому засіданні експертної ради.

29 вересня - виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С.В. є членом громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України та взяв участь у засіданні.

В рамках засідання громадської ради розглядалось питання щодо відбору кандидатів в делегати до Громадської комісії з обрання Наглядової ради НСТУ.

6 жовтня - відбулось засідання Громадської ради при Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення в онлайн форматі. Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С. В. є головою Громадської ради.

В рамках засідання було обговорено положення проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення»  та внесення регулятором корегувань до Методологічних роз’яснень моніторингу ефіру телеканалів  щодо дотримання мовних квот.

8 жовтня - ADAMI Media Prize за Культурне Різноманіття в Сх. Європі найбільша з існуючих платформ, яка об’єднує медіа, що розвивають теми інтеграції та етнічних чи релігійних меншин в шести країнах Східного Партнерства ЄС (Азербайджан, Білорусія, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна).

Ільчук Тетяна – є координатором конкурсу та представником ADAMI Media в Україні та очільницею Української Медійної Ліги. У період з 1 жовтня по 8 жовтня 2020 Ільчук Тетяна провела відбір експертів та медіа професіоналів, що були залучені у конкурсі у якості журі та оцінювали роботи.

20 жовтня – Індустріальний Телевізійний Комітет увійшов до складу журі Effie Awards Ukraine 2020.

Effie Awards - це найбільша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, яка оцінює поєднання стратегії, креативу і, як результат, ефективність комунікацій.

Effie Awards Ukraine – це національний етап відбору найефективніших проектів світу та є щорічною найавторитетнішою нагородою в галузі маркетингових комунікацій в Україні. Організатором Effie Awards Ukraine є  Всеукраїнська рекламна коаліція, яка в 2005 р. отримала ексклюзивне право на проведення премії в Україні і в 2020 р. провів її в 15 раз поспіль.

21 жовтня - відповідно до Статуту Загальні збори є вищим керівним органом Коаліції і скликаються один раз на два роки. Право голосу на Загальних зборах мають дійсні члени ВРК.

Індустріальний Телевізійний Комітет – є дійсним членом ВРК, відтак представник ІТК взяв участь у Загальних Зборів, заслуховував звіт та представлення кандидатів до Наглядової Ради ВРК.

28 жовтня – Ірина Гребінська, старший аналітик ІТК презентувала окрему доповідь щодо Установчого Дослідження 2019-2020, а також приєдналась до панельної дискусії за участю представників державних органів, провайдерів програмної послуги, виробників та дистриб’юторів контенту.

29 жовтня - відповідно до Наказу № 112 від 13.08.2020 Державної архівної служби України «Про затвердження склад колегії Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного». Виконавчий директор Асоціації Сьомкін С.В. увійшов до складу колегії архіву та взяв участь у засіданні

1-8 листопада - Ільчук Тетяна, як адвокат, експерт та представник ІТК та Української Медіа Ліги була включена в міжнародну програму «Саморегулювання медіа в умовах демократії» 2020-2021 рр.

У період з 1 листопада по 8 листопада відбулась виїзне засідання у Львів з учасниками програми з України, Вірменії та Молдови, що представляють ЗМІ, вищі державні органи, компанії та інституції громадянського суспільства в своїх країнах з метою обміну досвідом та обговорення тенденцій в сфері саморегулювання.

Програма організована компанією NIRAS Sweden AB, FOJO: Media Institute, Global Reporting та IMS через організацію з міжнародного співробітництва в сфері розвитку Sida

3 листопада - відбулось засідання Громадської ради при Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення в онлайн форматі. Виконавчий директор Асоціації ІТК Сьомкін С. В. є головою Громадської ради.

В рамках засідання висловлено зауваження до законопроектів про саморегулювання господарської та професійної діяльності і про внесення змін до ЗУ «Про Службу безпеки України» щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності СБУ». 

Також було означено результати діяльності Громадської ради за період 2018-2020 рр., за результатами якої було підготовлено та затверджено звіт.

10 листопада - відбулось засідання підкомітету з питань інформаційної політики Комітету ВР України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

В рамках засідання було обговорено законопроекти, винесені на розгляд Комітету, зокрема:

— проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про телебачення і радіомовлення» щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності та фінансування аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (№ 2072 від 05.09.2019);

— проект Закону про внесення змін до ч. 8 ст. 72 ЗУ «Про телебачення і радіомовлення» щодо забезпечення свободи слова та вираження поглядів (№ 3079 від 18.02.2020);

— проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про телебачення і радіомовлення» щодо протидії інформаційній війні (№ 4188 від 05.10.2020).

Сьомкін С.В, виконавчий директор Асоціації входить до складу Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

11 листопада - представник ІТК входить до складу Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Сьомкін С.В., Виконавчий директор Асоціації ІТК головував на засіданні Громадської ради на підставі обрання його від імені секретаріату.

На засіданні розглядалось питання щодо роботи Комітету ВР України з питань гуманітарної та інформаційної політики, про гранти Українського культурного фонду для інституційної підтримки та Затвердження змін до Положення про Громадську раду та інші питання, що прямо чи опосередковано впливають на діяльність Комітету та залучення громадськості.

19 листопада - заступник голови Комітету, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами П.Сушко провів робочу зустріч з представниками рекламної індустрії, зокрема членами Громадської ради при Комітеті.

Сьомкін С.В., виконавчий директор Асоціації ІТК та член секретаріату Громадської ради при Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики,  взяв участь у нараді.

Серед питань порядку денного розглянули наступні законопроекти: щодо запобігання дискримінації стосовно удосконаленні норм ЗУ «Про рекламу» щодо участі фізичних осіб, використання прапорів в рекламі, захисту прав інтелектуальної власності та започаткування регулювання онлайн-реклами; щодо зовнішньої реклами, зокрема реклами вздовж доріг;  щодо реклами азартних ігор;  щодо використання зображення зброї у рекламі (стосовно необхідності внесення відповідних змін до ст. 20 ЗУ «Про рекламу»).

4 грудня - ІТК започаткував комплекс лекцій, що проходять у форматі вебінарів та ґрунтуються на результатах дослідження потреб та пропозицій, отриманих від представників ринку.  Лектором лекції стала Ірина Гребінська, старший аналітик ІТК.

Відбулась перша лекція спрямована на інформування спеціалістів телебачення та рекламних комунікацій про основи вимірювання ТВ аудиторії на тему «ТВ панеліст – герой невидимого фронту. Все, що ви хотіли, але боялись спитати про роботу ТВ панелі». В ході лекції були розкриті наступні питання: що таке ТВ панель та її призначення; принципи побудови панелі та відбору індивідів для участі в ній; участь панеліста: від моменту першого опитування в Установчому дослідженні до останнього інтерв’ю. 

11 грудня - відбулась друга лекція щодо роботи ТВ панелі на тему «Аналіз даних відкладеного дивлення: Markdata». Лектором лекції стала Ірина Гребінська, старший аналітик ІТК, також був запрошений експерт - Анна Муравйова, Client Service, GfK Ukraine.

В ході лекції були розглянуті наступні питання: поняття «відкладеного дивлення» та його вплив на загальні показники; термінологічні категорії VOSDAL, Time Shift, Consolidated; методологію аналізу відкладеного дивлення та прорахунки в Markdata Media Workstation (MMW); світові бенчмарки.

18 грудня - відбулась третя лекції щодо роботи ТВ панелі на тему «Технологія вимірювання: методи ідентифікації ТВ каналів». Лектором лекції стала Ірина Гребінська, старший аналітик ІТК

В ході лекції були розглянуті наступні питання: поняття та зміст технології «аудіометчинг»; поняття та робота піплметр; спосіб визначення перегляду в домогосподарствах; фіксація даних перегляду.

22 грудня - відбулося спільне засідання Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА), присвячене розвитку культури меценатства в Україні.

Сьомкін С.В., виконавчий директор ІТК взяв участь в спільному засідання, як член Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

23 грудня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила склад Громадської ради. Сьомкін С.В.,  виконавчий директор Асоціації ІТК, одноголосно був обраний до складу новообраної Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІСТОРІЮ ІТК ЗА 2018-2020 РОКИ

Завантажити історію ІТК за 2013-2016 роки
Завантажити історію ІТК за 2011-2012 роки
Завантажити історію ІТК за 2006-2010 роки