Про ІТК

Партнери

photo

Державний комітет телебачення та радіомовлення України

Державний комітет телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'ер-міністра України.

http://comin.kmu.gov.ua/
photo

Рада національної безпеки і оборони України

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) — постійно діючий конституційний орган з питань координації та контролю діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

http://www.rainbow.gov.ua/
photo

МедіаБізнес

МедіаБізнес — це головне галузеве видання українського медіа-ринку, щоденна онлайн-газета. МедіаБізнес пише про те, хто, як і скільки заробляє та витрачає на СМІ. Наші читачі — люди, працюючі з медіа. В першу чергу це менеджери, які приймають рішення про медіа інвестиції: розміщення реклами у засобах масової інформації та комерційних медіа-проектах. Крім того, нас читають продавці реклами, рекламодавці, маркетологи та інвестори.

http://www.mediabusiness.com.ua/
photo

Телерадіокур’єр

Телерадіокур’єр — журнал для фахівців медіа індустрії. Створений у 1997 році для реалізації проектів у сфері електронних ЗМІ України та програм, орієнтованих на медіа фахівців.

http://www.trk-mag.kiev.ua/
photo

Телекритика

Проект «Телекритика» - єдине в Україні спеціалізоване видання про медіа ринок, що на сьогодні об’єднує: сайт, журнал «Телекритика» та таблоїдний сайт. Місія проекту «Телекритика»: Ми прагнемо сприяти тому, що українське суспільство мало якісні ЗМІ, які об’єктивно та незаангажовано інформують громадян та медіа менеджерів. Ми прагнемо, щоб українські журналісти усвідомлювали власну соціальну відповідальність. Ми досягаємо цього через вплив на журналістів, власників ЗМІ та політиків, а також через проекти, що підтримують медіа грамотність самих громадян.

Проект «Телекритика» -
http://www.telekritika.ua
photo

KWENDI

Kwendi mass communications expertise & management – консалтингова група, що спеціалізується на комунікації у мас-медіа, з офісами у Києві та Москві. Працює в чотирьох напрямках: медіааудит, маркетингові стратегії для ЗМІ, менеджмент репутації ЗМІ та дослідження сприйняття у медіа. З 2005 року група реалізувала десятки проектів для ЗМІ всіх видів, рекламодавців й індустріальних об'єднань.

http://www.kwendi.net
photo

MRM

ТОВ «Інформаційне агентство« Медіа Ресурси Менеджмент »(« МРМ ») - це перша українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги в галузі медіа та Ентертеймент. «МРМ» працює на ринку з 2005 року. Компанія консультує та забезпечує практичну підтримку проектів у всіх основних областях медіаринку (телебачення, кіно, преса, нові медіа, радіо і т.д.), починаючи від розробки ідеї та проведення всіх необхідних маркетингових досліджень, закінчуючи здачею проекту «під ключ», налагодженням мережі дистрибуції, складанням мовних концепцій, висновком компанії на міжнародний ринок і т.д.

http://mrm.ua/
photo

Всеукраїнська Рекламна Коаліція

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) була створена у 1997 році з ціллю розвитку рекламного ринку України. Місія організації: сприяти розвитку рекламної галузі України.

http://www.adcoalition.org.ua/
photo

Східноєвропейський Інститут проблем медіа

Східноєвропейський Інститут проблем медіа здійснює юридичну підтримку журналістів та неурядових організацій

http://
photo

Незалежна асоціація телерадіомовників

Організація діє з метою задоволення та захисту законних творчих, національно-культурних, соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів.

http://www.nam.org.ua/