Про ІТК

Партнери

photo

Association of Commercial Television in Europe

Асоціація комерційного телебачення в Європі (ACT) - торгова асоціація, що представляє інтереси комерційних телемовників в Європі, зокрема у відносинах з інституціями Європейського Союзу та іншими міжнародними органами.

http://www.acte.be/
photo

Council of Europe

Council of Europe (Рада Європи) нараховує 47 країн-членів, які підписали Європейську конвенцію з прав людини, та охоплює фактично всю територію Європи.

Дільність РЄ спрямована на захист прав, утвердження демократії та верховенства закону.

В Україні офіційне представництво Ради Європи діє з 2006 року.

http://www.coe.int/
photo

Комунікаційний Альянс

Комунікаційний Альянс — компанія здійснює мультимедійний моніторинг телевізійного простору, радіо, преси та зовнішньої реклами в Україні.

http://
photo

Державний комітет телебачення та радіомовлення України

Державний комітет телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем'ер-міністра України.

http://comin.kmu.gov.ua/
photo

Телерадіокур’єр

Телерадіокур’єр — журнал для фахівців медіа індустрії. Створений у 1997 році для реалізації проектів у сфері електронних ЗМІ України та програм, орієнтованих на медіа фахівців.

http://www.trk-mag.kiev.ua/
photo

Телекритика

Проект «Телекритика» - єдине в Україні спеціалізоване видання про медіа ринок, що на сьогодні об’єднує: сайт, журнал «Телекритика» та таблоїдний сайт. Місія проекту «Телекритика»: Ми прагнемо сприяти тому, що українське суспільство мало якісні ЗМІ, які об’єктивно та незаангажовано інформують громадян та медіа менеджерів. Ми прагнемо, щоб українські журналісти усвідомлювали власну соціальну відповідальність. Ми досягаємо цього через вплив на журналістів, власників ЗМІ та політиків, а також через проекти, що підтримують медіа грамотність самих громадян.

Проект «Телекритика» -
http://www.telekritika.ua
photo

MRM

ТОВ «Інформаційне агентство« Медіа Ресурси Менеджмент »(« МРМ ») - це перша українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги в галузі медіа та Ентертеймент. «МРМ» працює на ринку з 2005 року. Компанія консультує та забезпечує практичну підтримку проектів у всіх основних областях медіаринку (телебачення, кіно, преса, нові медіа, радіо і т.д.), починаючи від розробки ідеї та проведення всіх необхідних маркетингових досліджень, закінчуючи здачею проекту «під ключ», налагодженням мережі дистрибуції, складанням мовних концепцій, висновком компанії на міжнародний ринок і т.д.

http://mrm.ua/
photo

Всеукраїнська Рекламна Коаліція

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) була створена у 1997 році з ціллю розвитку рекламного ринку України. Місія організації: сприяти розвитку рекламної галузі України.

http://www.adcoalition.org.ua/