Про ІТК

Партнери

photo

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією — асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

http://www.uapp.org/
photo

Асоціація зовнішньої Реклами України

Асоціація зовнішньої Реклами України є Всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує компанії, які працюють на ринку зовнішньої реклами. Пріоритетними завданнями на сьогоднішній день для учасників Асоціації є: встановлення цивілізованих і прозорих правил роботи на ринку зовнішньої реклами, оптимізація спілкування між бізнесом, суспільством і державними органами, сприяння поліпшенню іміджу зовнішньої реклами.

http://www.outdoor.org.ua/
photo

Інститут Медіа права

Інститут Медіа права — аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві. Основною метою діяльності Інституту є розвиток законодавства у галузі мас-медіа, гарантування принципів свободи слова та інформації, захист прав журналістів та засобів масової інформації, сприяння вільному поширенню інформації.

http://medialaw.org.ua/
photo

Асоціація Правників України

Асоціація правників України об'єднує правників для сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудові правової держави, сприяння розвитку правосвідомості суб'єктів права та розвитку юридичної професії, задоволення та захисту професійних та інших спільних інтересів правників, а також сприяння їх неформальному спілкуванню.

http://www.uba.ua/
photo

Асоціація медіа-юристів

Асоціація медіа-юристів об’єднує професійних юристів з усіх регіонів України, які надають юридичну підтримку засобам масової інформації і журналістами та ставить перед собою завдання інформувати журналістів про їх професійні права та можливості; забезпечувати ефективний юридичний захист цих прав; сприяти утвердженню принципу свободи слова в Україні; та адаптації українського законодавства до міжнародних угод.

http://www.mediapravo.com.ua/
photo

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Українська Гельсінська спілка з прав людини — Всеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод.

http://www.helsinki.org.ua/
photo

Національний фестиваль соціальної реклами

Національний фестиваль соціальної реклами з моменту  заснування став головною подією у сфері соціальної реклами в Україні. Його ціль — привернути увагу до соціальної реклами, як до важливого явища суспільного життя.

http://www.socialfestival.in.ua/
photo

Біржа соціальної реклами

Біржа соціальної реклами — проект Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК). Завдання БСР — підвищити професійний рівень соціальної реклами в Україні, підключив до її створення найкращі голови з провідних рекламних агенцій.

http://www.socialadvertising.com.ua/