Прес-центр

27 січня - конференція «Медіаправо - 2012»

28-12-2011

Щорічна фахова конференція медіаюристів України «Медіаправо» відбудеться у п’ятницю, 27 січня 2012 року, з 10:00 до 16:00.

Організатори конференції: Індустріальний Телевізійний Комітет та Асоціація правників України.

Метою конференції «Медіаправо» є обмін досвідом та вироблення практичних рекомендацій з найбільш актуальних правових питань у галузі телебачення, кіновиробництва, реклами і спонсорства, дистрибуції медіаконтенту та суміжних галузей.

Минулого року конференція зібрала понад 70 юристів з телеканалів, продакшн-студій, медіакомпаній та компаній-рекламодавців, представників дистриб’юторських та юридичних фірм.

 Ключовим напрямком обговорення конференції у 2011 році стало сучасне правове регулювання медіаіндустрії, зміни та доповнення, яких воно потребує.

 З доповідачами та детальною програмою конференції «Медіаправо – 2012» можна буде ознайомитись на сайті конференції вже найближчим часом.

 Зареєструватись на конференцію ви можете вже сьогодні на сайті www.medialawconference.com.ua.

 Контактні особи:

Ярослава Антіпіна (Індустріальний Телевізійний Комітет), тел. +380 44 353 13 98;

Ія Савченко (Асоціація правників України), тел. +380 44 492 88 48.

 

Довідка:

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні. У ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.