Advocacy

Конференція «Медіаправо» збере медіаюристів та представників державних органів для обговорення найбільш актуальних проблем медіагалузі

17-01-2012

В п’ятницю, 27 січня 2012 року, Індустріальний Телевізійний Комітет та Асоціація правників України зберуть медіаюристів та представників державних органів на конференції «Медіаправо» для обговорення найбільш актуальних проблем медіагалузі, обміну досвідом та вироблення практичних рекомендацій.

Участь в панельних дискусіях візьмуть представники Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Центральної виборчої комісії, Антимонопольного комітету, Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, юристи з телеканалів, продакшн-студій, медіакомпаній та компаній-рекламодавців, представників дистриб’юторських та юридичних фірм.

Конференція «Медіаправо – 2012» складатиметься з 4 тематичних секцій:

  • 1 Секція: Діяльність ЗМІ під час парламентських виборів 2012 року. Чи легко працювати медіа за новим виборчим законодавством?
  • 2 Секція: Правові аспекти реклами на телебаченні. Чи потрібні зміни?
  • 3 Секція: Оподаткування ЗМІ. Як створити сприятливі податкові умови для розвитку медіа та кіноіндустрії в Україні?
  • 4 Секція: Використання медіаконтенту у мережі Інтернет. Як примусити поважати авторське право та суміжні права у "всесвітній павутині"?

 

Дата і час: п’ятниця, 27 січня 2012 року, з 10:00 до 16:00. Початок реєстрації о 9:30.

Місце проведення: зал «Тріумфальний» готелю Київ, вул. Грушевського, 26/1.

Вартість участі: 300 грн.

(Знижено вартість участі для учасників ІТК та Комітету з питань ЗМІ АПУ).

Обов’язкова попередня реєстрація на сайті конференції: http://medialawconference.com.ua/ua/request/register

 

Контактні особи:

Ярослава Антіпіна (Індустріальний Телевізійний Комітет), тел. +380 44 353 13 98;

Ія Савченко (Асоціація правників України), тел. +380 44 492 88 48.

 

Довідка:

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.