Advocacy

КАНАДА. Авторське право у цифровому середовищі

11-01-2012

Впродовж останніх десятиліть відбулися революційні зміни у технолгіях, що дозволили створити глобальну мережу мереж, тут мається на увазі Інтернет. Ця мережа стає одним із важлиивх засобів розповсюдження та обміну оцифрованою інформацією. Ця інформація існує у вигляді статистичних даних, текстів, музики, візуальних та аудіо-візуальних матеріалів, програмного забезпечення  тощо.

Така інформація може бути надана синхронно, тобто аудиторія отримує її в той момент, коли інформація оприлюднюється, а також асинхронно, тобто інформація зберігається для пізінішого використання або перегляду. Інформація може бути призначеною для однієї або більше людей або може бути доступною для широкого загалу.

Основна мета, яку переслідував уряд Канади при написанні консультаційного документу з питань авторського права у цифровому середовищі - ініціювати консультації та дискусію навколо питань, що виникають на перетині нового цифрового мережевого середовища та Закону про авторське право. Цей документ є першим кроком на шляху ініціюваня дискусії щодо питань авторського права, що допоможе розповсюдженню оцифрованого контенту мешканцями Канади та для канадійців.

 

Повний текст документу дивись ТУТ

ДЖЕРЕЛО: Уряд Канади

Ця публікація є неофіційним перекладом офіційного тексту, оприлюдненого урядом Канади та не є опублікованою в кооперації з чи зі схвалення уряду Канади.