Advocacy

Засідання Національної ради 28 березня

28-03-2012

28 березня 2012 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Мудрак Лариса Михайлівна;

 було вирішено:

 Щодо видачі, переоформлення та анулювання:

1.Звернутися до суду щодо анулювання ліцензії на мовлення ТОВ „ТРК „ВІК” (м. Херсон) у зв’язку невиконання розпоряджень про усунення порушень (компанія не розпочала мовлення та не надала звіт).

2.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „УНІАН ТБ”, м. Київ (НР № 0728-м від 31.10.2008) у зв’язку зі зміною керівника, складу наглядової ради, логотипу.

Щодо перевірок:

3.Оголосити попередження:

  • За результатами позапланової перевірки ТОВ „ТРК Карпати Медіа”, (м. Надвірна Івано-Франківської обл. (HP № 0488-п від 04.04.2008).
  • За результати планової перевірки КП „Гуляйпільська районна редакція проводового радіомовлення „Радіо Гуляйпілля”, м. Гуляйполе Запорізької обл. (НР № 0417 від 13.09.2002).

 Порушення: зменшення програм власного виробництва, збільшення розважальних програм, відсутність редакційних статутів та редакційних рад, ведеться ретрансляція програм не передбачених ліцензією, натомість програми, що передбачені ліцензією не ретранслюються.

Інше:

 4.Доповнити Перелік програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” Російським православним телеканалом «Союз».

5.Замовити в УДЦР розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

6.Призначити начальника управління правового забезпечення Шосталя О.В. до складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців та комісії з підведення підсумків стажування фахівців в апараті Національної ради.