Прес-центр

Міжнародний телевізійний фестиваль Banff оголосив номінантів

09-04-2012

Організатори Banff назвали номінантів, які будуть боротись за одну із найпрестижніших міжнародних телевізійних нагород. В кожній з 26 номінацій премії обрано по 6 робіт.

Індустріальний Телевізійний Комітет виступив організатором та координатором роботи суддів в категорії «Made-for-TV movies» (телевізійні фільми), жанр «Драма». Суддівство довірили вітчизняним фахівцям у галузі телебачення. Крім України, дану категорію судили ще дві країни.

Номінантами в категорії «Made-for-TV movies» стали:

  • «Eric and Ernie», BBC Cymru Wales, United Kingdom,
  • «Beyrouth Hotel», Les Films Pelleas -Maia Films, France,
  • «Father of the Bride: The Sounds of Snow», Mainichi Broadcasting System, Inc., Japan,
  • «The Strongest Man in Holland», NL Film, The Netherlands,
  • «Five», Sony Pictures Television, USA,
  • «John A: Birth of a Country», Indian Grove Productions Ltd., Canada.

З номінантами по всім категоріям можна ознайомитись на офіційному сайті фестивалю.

Нагородження переможців фестивалю відбудеться 10-13 червня 2012 року на Banff World Media Festival у Fairmont Banff Springs Hotel, Canadian Rockies.

 

 

Довідка про Banff та ІТК:

Banff World Media Festival - це щорічний форум, який дає потужні можливості для розвитку бізнесу та творчості на телебаченні та у нових медіа. В номінаціях представлені різні жанри, включаючи дитячі і молодіжні програми, документальні фільми, драми, інтерактивні програми тощо. Премією нагороджуються найкращі програми, компанії і особистості, що роблять вагомий внесок в розвиток світової телевізійної індустрії.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

У ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом телеканали займають більше 76% глядацької уваги (за даними GfK Ukraine).