Advocacy

Про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" щодо реклами натуральних вин, пива та визначення поняття спеціалізованого видання, № 9507/П

11-05-2012

від 10.05.2012 р.

 

Нагадуємо, що згідно Проекту закону:

Реклама пива, а також знаків для товарів та послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються пиво, повинна супроводжуватися текстом попередження такого змісту: «Надмірне споживання пива шкідливе для вашого здоров’я». Кожному попередженню має бути відведено не менше 15 відсотків площі (обсягу) всієї реклами. Колір тексту попередження має бути чорним, а колір фону попередження – білим.

Крім цього, Проект пропонує застосувати заборону щодо реклами пива та вина у друкованих виданнях, спрямованих на дитячу та підліткову аудиторії, та на громадському транспорті і у метро. Зокрема: Реклама вин столових виноградних та пива, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються вина столові виноградні та пиво, забороняється:

  • на перших і останніх сторінках газет;
  • на зовнішніх сторонах обкладинок друкованих засобів масової інформації (крім спеціалізованих);
  • в усіх виданнях для дітей та юнацтва;
  • на сторінках для дітей та юнацтва усіх друкованих видань;
  • на зовнішніх та внутрішніх поверхнях транспортних засобів загального користування та метрополітену.

Оцінка: мінус.

Сторынка законопроекту