Advocacy

Засідання Національної ради 29 травня

30-05-2012

29 травня 2012 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна.

відсутні:

  • Калетник Оксана Миколаївна

було вирішено:

1.Видати ліцензію на мовлення ТОВ „РОЗУМНІ ПОКУПКИ”, м. Київ (телемагазин).

2.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „Музичне телебачення”, м. Київ (НР № 0178-м від 12.06.2007, НР № 1360-м від 25.08.2011, супутникове мовлення) у зв’язку зі зміною юридичної адреси.

3.Переоформити ліцензію на мовлення КП КМР „ТЕЛЕКОМПАНІЯ „КИЇВ”, м. Київ (НР № 1509-м від 02.11.2011) у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи та складу редакційної ради.

4.Переоформити ліцензію на мовлення КП КМР „ТЕЛЕКОМПАНІЯ „КИЇВ”, м. Київ (НР № 1377-м від 02.09.2011) у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи, банківських реквізитів та складу редакційної ради.

5.Переоформити ліцензію на мовлення КП КМР „ТЕЛЕКОМПАНІЯ „КИЇВ”, м. Київ (НР № 1088-м від 02.08.2004) у зв’язку зі зміною найменування юридичної особи, власника, банківських реквізитів та складу редакційної ради.

6.Питання про переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ „МАНЕЖ ТВ”, м. Київ (НР № 1478-м від 03.10.2011, Моя дитина, супутникове мовлення) перенесено за проханням товариства.

Доповідала: Л. Мудрак

7.Переоформити ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ „Мультісервісні мережи”, м. Керч, АР Крим (НР № 0665-п від 13.03.2009 (IPTV)) у зв’язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної мережі та кількості програм.

Доповідав: Є. Баранов

8.Взяти до відома результати планової перевірки НТКУ, м. Київ (НР № 1216-м від 12.05.2011). Зобов’язати НТКУ протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до законодавства та умов ліцензії.

9.Взяти до відома результати планової перевірки ТОВ „ТАК ТВ+”, м. Київ (НР № 1294-м від 01.12.2005). Зобов’язати ТОВ „ТАК ТВ+” протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до законодавства та умов ліцензії.

10.Доповнити пункт 1 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, після слів «у разі видання Указу Президента України» словами «прийняття Верховною Радою України постанови та іншими нормативних актів органами державної влади».

В результаті викласти пункт 1 Правил у наступній редакції: Ці Правила визначають єдиний порядок ведення мовлення телерадіоорганізаціями на всій території України у разі видання Указу Президента України, прийняття Верховною Радою України постанови та іншими нормативних актів органами державної влади про оголошення в Україні днів трауру (скорботи, жалоби) та днів пам’яті.

Доповідала: О. Головатенко

11.Виключити з переліку програм універсальної програмної послуги в м. Єнакієве Донецької області Дочірне підприємство „Телекомпанія „Родина” товариства з обмеженою відповідальністю „Інвестиційна Торгівельна Мережа” (35 ТВК, логотип: Центр, 24 години мовлення).

Доповідав: Є. Баранов

12.Повторно затвердити умови конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 на виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, винесеного у справі за позовом Новгород-Сіверської регіональної державної ТРК.

13.Повторно оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення – регіональне та місцеве мовлення). Зокрема оголосити конкурс на 169 вільних місць у МХ-5 у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях та Автономній Республіці Крим.

Доповідав: В. Манжосов