Advocacy

Результати засідання Національної ради 21 серпня

21-08-2012

21 серпня 2012 року на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Опілат Ірина Володимирівна.

відсутні:

  • Калетник Оксана Миколаївна.

 було вирішено:

1.Здійснити державну реєстрацію ТОВ „ТРК „ПРАВО ТВ”, м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності (вид діяльності: студія виробник; мета діяльності: створення науково-просвітницьких програм).

2.Перенести питання про видачу ліцензії на мовлення ТОВ „УНТ – ІНФОРМ УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ”, м. Київ (УНТ Інформ, супутникове мовлення) у зв’язку з необхідністю доопрацювати пакет документів.

3.Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ „ТЕЛЕКАНАЛ „ІНТЕР”, м. Київ (НР № 0214-м від 18.06.2003, супутникове мовлення) у зв’язку з зміною юридичної/фактичної адреси (уточнення індексу) та організаційного статусу телерадіоорганізації.

4.Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ „ТЕЛЕКАНАЛ „ІНТЕР”, м. Київ (НР № 1505-м від 14.10.2011, супутникове мовлення) у зв’язку зі зміною організаційного статусу.

5.Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ „ТЕЛЕКАНАЛ „ІНТЕР”, м. Київ (НР № 0183-м від 23.10.2001) у зв’язку зі зміною юридичної/фактичної адреси та організаційного статусу.

6.Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ „ТЕЛЕКАНАЛ „ІНТЕР”, м. Київ (НР № 1361-м від 23.08.2011) у зв’язку з зміною організаційного статусу.

7.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ (НР № 0494-м від 14.12.2004, супутникове мовлення) у зв’язку зі зміною складу власників.

8.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК КЛАС”, м. Київ (НР № 0835-м від 05.12.2003, супутникове мовлення) у зв’язку зі зміною параметрів супутникового каналу мовлення та параметрів оператора телекомунікації.

Доповідала: Л. Мудрак

9.Визнати контент іноземної програми „National Geographic channel” таким, що не відповідає вимогам Європейської Конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України у зв’язку з тим, що Національна рада зафіксувала трансляцію реклами алкоголю (8 травня 2012 року, хронометраж рекламного ролику - 30 секунд, мова трансляції - російська).

Вказати представнику „National Geographic channel” про необхідність приведення діяльності каналу у відповідність до вимог Європейської Конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України.

Доповідала: О. Головатенко

Крім цього, на брифінгу Національної ради було зазначено, що рішення про переоформлення ліцензій на мовлення приймалися на засіданні з врахуванням норм діючого Закону України «Про засади державної мовної політики». Зокрема, переоформлення ліцензій здійснювалося за новими зразками заяв про видачу (продовження), переоформлення та видачу дубліката ліцензій на мовлення, без графи «Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (%)».