Advocacy

Результати засідання Національної ради 18 вересня

19-09-2012

18 вересня 2012 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Опілат Ірина Володимирівна.

відсутні:

  • Калетник Оксана Миколаївна. 

Вирішено:

1.Погодити, з зауваженнями та пропозиціями, проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості відносин власності стосовно засобів масової інформації». Направити зауваження та пропозиції до Держкомтелерадіо та Міністерства юстиції України.

Доповідав: В. Манжосов.

2.Перенести розгляд заяви ТОВ „УНТ – ІНФОРМ УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ”, м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення, у зв’язку з відсутністю представника ліцензіата.

3.Видати ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ „ТРК „ЕЛІТОН”, смт Солоницівка Дергачівського р-ну Харківської обл. (IPTV).

4.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „Телекомпанія „ЕКО-ТВ”, м. Київ (НР № 0784-м від 29.12.2008, супутникове мовлення, ЕКО TV) у відповідності до Закону України «Про засади державної мовної політики».

5.Перенести питання про переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ „ТРК „Глас”, м. Київ (НР № 0282-м від 13.04.2004, супутникове мовлення) у відповідності до Закону України «Про засади державної мовної політики», у зв’язку з відсутністю представника ліцензіата.

Доповідала: Л. Мудрак.

6.Взяти до відома наявність порушень ТОВ "Юкрейніан фешн”, м. Київ (НР № 1290-м від 13.07.2011) та зобов’язати ліцензіата привести свою діяльність у відповідність до вимог ліцензії та законодавства.

Доповідала: О. Головатенко.