Advocacy

Результати засідання Національної ради 3 жовтня

03-10-2012

03 жовтня 2012 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Опілат Ірина Володимирівна.

відсутні:

  • Калетник Оксана Миколаївна.

Вирішено:

1.Погодити проект закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації” без зауважень.

2.Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України щодо деяких питань забезпечення субтитрування та перекладу на жестову мову офіційних повідомлень, кіно-, відеофільмів, передач і програм.

Доповідав: В. Манжосов

3.Видати ліцензію провайдера програмної послуги ТОВ „ТРК „СІРІУС”, м. Донецьк (IPTV).

4.Перенести розгляд заяви щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ „ДОН АПЕКС”, м. Донецьк (ІРТV) у зв’язку з відсутністю представника.

Доповідав: Є. Баранов

5.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „Хмарочос Медіа”, м. Київ (НР № 0608-м від 02.06.2008, супутникове, QTV) у зв’язку зі зміною оператора телекомунікації та програмної концепції мовлення (збільшення обсягу власного виробництва, культурно-мистецьких програм та фільмопоказу; зменшення обсягу науково-просвітницьких програм).

6.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „Нові комунікації”, м. Київ (НР № 0133-м від 16.04.2007, супутникове, STAR TV) у відповідності до норм Закону України «Про засади державної мовної політики».

7.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „Погода ТБ”, м. Київ (НР № 0404-м від 18.01.2008, супутникове, ПОГОДА ТБ) у відповідності до норм Закону України «Про засади державної мовної політики».

8.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „Глас”, м. Київ (НР № 0282-м від 13.04.2004, супутникове) у відповідності до норм Закону України «Про засади державної мовної політики».

Доповідала: Л. Мудрак

9. Доповнити Перелік програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» наступним каналом:

  • Amazing life.

Доповідала: О. Головатенко

10.Створити робочу групу з підготовки змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору у складі Членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Баранова Є. і Фартушного М. та представників апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Доповідав: В. Манжосов