Прес-центр

ІТК підписав Меморандум про наміри про співробітництво в галузі сприяння розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності

13-11-2008

Київ, 13 листопада 2008 року, в понеділок 10 листопада відбулася прес-конференція, на якій було оголошено про підписання Меморандуму про наміри про співробітництво в галузі сприяння розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності в Україні та про узгоджені дії з розвитку Саморегулювання в Україні.

Меморандум підписали Індустріальний Телевізійний Комітет та Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Ліга страхових організацій України, Ліга оцінщиків земель, Асоціація спеціалістів з нерухомості України, Федерація страхових посередників України, ПФТС, Союз аудиторів України, Українське товариство фінансовий аналітиків та інші.

«Розвиток саморегулювання дозволить учасникам ринку самостійно виробити правила та стандарти діяльності, створити системи контролю за їх виконанням т ефективні механізми захисту прав споживачів, сприятиме прозорості бізнесу та зменшенню правопорушень в економічній сфері. Саморегулювання сприяє підвищенню ефективності регуляторної політики та формуванню конкурентних ринкових відносин, гармонізації стосунків між бізнесом та владою», - зазначив Павло Михайліді, президент Спілки кризис-менеджерів України.

Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету прокоментувала важливість залучення до розвитку саморегулювання телевізійної галузі: «Саморегулювання, на відміну від законодавчого регулювання, забезпечує еволюційний процес розвитку та становлення таких стосунків, при якому можливо врахувати інтереси усіх учасників взаємодії шляхом створення галузевих/професійних кодексів учасниками ринку та механізмів добровільного їх дотримання. Також важливим моментом є співпраця з відповідними державними органами і їх розуміння важливості процесу саморегулювання для розвитку окремих напрямків бізнесу та економіки загалом.»

Детальніше про подію та розвиток саморегулювання в Україні читайте на сайті: www.sro.org.ua