Прес-центр

ІТК представляє телеіндустрію у Всеукраїнській рекламній коаліції

09-12-2008

Київ, 9 грудня 2008 року, в грудні цього року Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) став асоційованим членом Всеукраїнського громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція» (ВРК).

«ІТК та індустрія, яку він представляє є потужним і важливим сектором рекламно-комунікаційного ринку, тому доєднання до ВРК Індустріального телевізійного комітету, сподіваюсь, принесе більш швидку та ефективну комунікацію між представниками ринку та об’єднання зусиль у розв’язанні спільних задач.» - зазначив Максим Лазебник, виконавчий директор ВРК.

Довідка про ВРК:

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рекламна коаліція» була створена в 1997 році з метою розвитку рекламного ринку України.

Місія організації: сприяти розвитку рекламної галузі України шляхом:

  • забезпечення усіх зацікавлених осіб практично-необхідною інформацією, пов’язаною з рекламою;
  • відстоювання інтересів компаній і людей, що працюють в рекламі у тих ситуаціях, коли утискаються, або можуть бути утиснутими їх права як суб’єктів рекламного ринку.

ВРК здійснює свою діяльність на принципах рівності учасників, колегіальності у прийнятті рішень і нейтралітету в питаннях конкурентної боротьби компаній, що входять до її складу.

Організація об’єднує понад 130 індивідуальних та колегіальних членів.