Прес-центр

Моніторинг діяльності Нацради за 24 грудня 2013 року

24-12-2013

У цьому випуску:

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

25 грудня 2013 року відбудеться чергове засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 


Завершено триденний тренінг із питань практичного застосування системи символів на позначення телепродукції, яка може негативно впливати на здоров'я та розвиток дитячої аудиторії

 

 

Порядок денний засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

25 грудня 2013 року

25 грудня 2013 року на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення планується розглянути наступні питання:

 1. Про заяву ТОВ «ВІА МЕДІА», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (Воля Русское Кино).
 2. Про заяву ТОВ «ВІА МЕДІА», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (Воля Прем’єрне Кіно).
 3. Про заяву ТОВ «ВІА МЕДІА», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (Воля Кіно |HD|).
 4. Про заяву ТОВ «ВІА МЕДІА», м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (Воля Класичне Кіно).
 5. Про заяву ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», м. Київ, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (м. Обухів та м. Українка).
 6. Про заяву ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії провайдера  програмної послуги (НР № 1194-п від 27.03.2013; м. Трускавець).
 7. Про заяву ТОВ «Гравіс», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0676-м від 08.08.2008).
 8. Про заяву ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0900-м від 19.10.2005).
 9. Про заяву ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1040-м від 30.11.2009).
 10. Про заяву ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр - СТБ», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1312-м від 27.07.2007).
 11. Про результати планової перевірки ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК» (ICTV), м. Київ (НР № 0219-м від 27.07.2007).
 12. Про результати планової перевірки ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ «К2», м. Київ (НР № 1221-м від 23.07.2004).
 13. Про призначення позапланової перевірки ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія «ЗАГРАВА»,  м. Київ (НР № 1437-м від 31.03.2004).

Початок засідання – об 11:00.

З повною версією порядку денного засідання Національної ради ви можете ознайомитись з документу у додатку до даного повідомлення або на сайті Національної ради. 

 

Завершено триденний тренінг із питань практичного застосування системи символів на позначення телепродукції, яка може негативно впливати на здоров'я та розвиток дитячої аудиторії

Триденний тренінг із питань практичного застосування системи символів на позначення телепродукції, яка може негативно впливати на здоров'я та розвиток дитячої аудиторії, який відбувся у рамках діяльності Міжвідомчої робочої групи групи з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від інформації, що може шкодити їхньому здоров’ю і розвитку, за підтримки проекту Ради Європи і Уряду Канади «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» завершився.

Учасниками навчальної програми стали  представники низки обласних державних телерадіокомпаній, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернівецької ОДТРК і Київської державної регіональної телерадіокомпанії.

За результатами цієї роботи відбулося активне обговорення кола питань, дотичних до змісту й застосування так званого опитувальника кодувальника для оцінки ризиків телевізійної продукції, та визначено низку зауважень і пропозицій з метою внесення коректив до документа, який має стати основним «інструментом» під час впровадження національної системи позначок.

Велику увагу приділено також розгляду організаційних моментів, які необхідно буде вирішувати на першому етапі реалізації проекту. Це, зокрема, проблеми технологічного характеру та кадрові питання.