Advocacy

Моніторинг ІТК за 10 січня

10-01-2014

У цьому випуску:

Комітет з питань свободи слова та інформації

15 січня 2014 року відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформації

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебаення

Затверджено графіки проведення планово-профілактичних робіт на обладнанні телебачення та радіорелейних мережах у 2014 році.

 

Порядок денний засідання Комітету з питань свободи слова та інформації

15 січня 2014 року

 

У середу, 15 січня 2014 року, на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації планується розглянути наступні законопроекти:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо вимог висвітлення обов'язкової інформації в рекламі) № 2459а від 02.07.2013р.

Ініціатор: Бригинець О.М.

Проектом пропонується внести зміни та доповнення до ЗУ «Про рекламу», відповідно до яких формат, шрифт, розмір тексту, темп швидкості мовлення, гучність, голос та інші способи поширення посилань, зносок, застережень, пояснень та іншої обов’язкової інформації визначеної даним законом повинні відповідати формату основної частини рекламного повідомлення. Дані вимоги закріплюються для  реклами послуг, що надаються з використанням електрозв'язку, лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, а також  реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби.

Оцінка – негативний.

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо обмеження реклами № 3347 від 02.10.2013р.

Ініціатор: Миримський Л.Ю.

Проектом пропонується заборонити рекламу будь-яких товарів і послуг на телебаченні і радіо протягом днів, оголошених у державі днями жалоби (трауру, скорботи) та днями пам’яті, а також протягом днів, визначених статтею 73 Кодексу законів про працю України як святкові і неробочі дні.

Оцінка – негативний.

 

Затверджено графіки проведення планово-профілактичних робіт на обладнанні телебачення та радіорелейних мережах у 2014 році.

В Концерні РРТ затверджено графіки проведення планово-профілактичних робіт на обладнанні телебачення та радіорелейних мережах у 2014 році.

З затвердженими графіками на 2014 рік Ви можете ознайомитись за відповідним посиланням.