Прес-центр

ВРК і ІТК проведуть зустріч з рекламодавцями «Розміщення реклами на «піратських» ресурсах: проблема та вирішення»

13-05-2014

20 травня 2014 року Всеукраїнська рекламна коаліція та Індустріальний Телевізійний Комітет організовують зустріч з рекламодавцями та рекламними агентствами на тему розміщення реклами на сайтах з неліцензійним контентом.

Плануються кілька виступів. Українська Антипіратська Асоціація (УАПА) представить аналіз стану справ в Україні з розміщення реклами на сайтах з нелегальним контентом. Індустріальний Телевізійний Комітет підготує огляд світового досвіду регуляцій і громадських ініціатив, що стосуються реклами на сайтах з незаконно розміщеними контентом. Представники контент-партнерства «Чисте небо» розкажуть про альтернативу «піратському» відеоінвентарю і розвитку легального контенту в країні.

Також на зустрічі «Розміщення реклами на «піратських» ресурсах: проблема та вирішення» виступлять Антон Копитов, СЕО GroupM в Україні, Білорусії і Молдавії, і Ганна Добривечір, заступник керуючого директора компанії TNS Україна.

Планується дискусія учасників зустрічі на цю актуальну тему.

Зустріч відбудеться у вівторок, 20 травня, з 15:00 до 17:00 в офісі ІТК за адресою вул. Струтинського 6, 5 поверх (http://itk.ua/ru/page/contacts). Модератором стане виконавчий директор ВРК Максим Лазебник.

 

Всіх бажаючих приєднатися до зустрічі просимо зареєструватися за мейлом mial@adcoalition.org.ua (Олена Мишуренко) або Oksana.Kvasko@itk.ua (Оксана Кваско, тел.: +380 44 353 13 98).

_____________________

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні. В ІТК представлені: основні 4 телевізійні групи (Inter Media Group, «Медіа Група Україна», «1+1 медіа», StarLightMedia) та 5 канал, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine.

Детальніше про ІТК http://www.itk.ua/

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рекламна коаліція» (ВРК) - це найбільше громадське об'єднання на рекламно-комунікаційному ринку України. ВРК представляє інтереси понад 130 компаній і профільних асоціацій, які професійно працюють у сфері реклами та мас-медіа. ВРК була заснована в 1997 році з метою розвитку рекламно-комунікаційної галузі в Україні.

Детальніше про ВРК http://vrk.org.ua/