Advocacy

Моніторинг діяльності Нацради за 21 травня

21-05-2014

У цьому випуску:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Відбувся розгляд кандидатів на чотири вакантні посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

 

Відбувся розгляд кандидатів на чотири вакантні посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Сьогодні, 21 травня 2014 року, на засіданні Комітету з питань свободи слова та інформації було розглянуто та відібрано для внесення пропозицій на розгляд Верховної Ради України кандидатури на посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

З конкурсу було знято кандидатуру Анжеліки Рудницької. Також, за власним бажанням свою кандидатуру зняла Наталія Клітна.

Кандидати, яких було підтримано одноголосно: Марія Бурмака, Ольга Герасим'юк, Тетяна Котюжинська, Олег Черниш, Тарас Шевченко.

Кандидати, які набрали більшість голосів членів комітету: Катерина Котенко (5 голосів), Костянтин Грицак (6 голосів), Юрій Крайняк (6 голосів), Ростислав Мартинюк (5 голосів), Катерина М'ясникова (6 голосів), Галина Полхович (5 голосів), Олександр Швець (4 голоси).

Також 6 голосів отримала Тетяна Попова, але питання про надання їй рекомендації буде розглядатися юридичним управлінням Верховної Ради, оскільки всеукраїнська громадська організація, яка подала її кандидатуру, направила подання на день пізніше встановленого терміну.

Не отримають рекомендацій Комітету кандидатури, які не набрали достатньої кількості голосів членів комітету: Олександр Ільяшенко (3 голоси), Олександр Михайлюта (3 голоси), Родіон Мірошник (1 голос).