Advocacy

Моніторинг ІТК за 24 вересня 2015 року

24-09-2015

У цьому випуску:

Публічне обговорення 

29 вересня відбудеться публічне обговорення законопроектів про державну підтримку кінематографії

 

 

29 вересня відбудеться публічне обговорення законопроектів про державну підтримку кінематографії

 

29 вересня, о 15:00 у Будинку кіно відбудеться публічне обговорення законопроектів про державну підтримку кінематографії, ініційоване НСКУ та Громадською радою при Державному агентстві України з питань кіно.

Таке рішення було прийняте 23 вересня 2015 року на черговому засіданні Секретаріату Правління НСКУ за результатами обговорення проекту Закону про систему державної підтримки кінематографії №3081 від 14.09.2015р. В обговоренні взяли участь запрошені на засідання Секретаріату голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та голова Громадської Ради при Держкіно Володимир Філіппов.

Пилип Іллєнко поінформував про роботу над урядовим законопроектом «Про державну підтримку кінематографії в Україні», який було розроблено Міністерством культури України, Держкіно й ініціативною групою #KіноКраїна.

Під час обговорення законопроектів Громадська рада при Держкіно ініціювала проведення круглого столу, на якому пропонує обговорити законодавчі ініціативи щодо підтримки кінематографії в Україні за участі авторів наявних законопроектів: Миколи Княжицького, Пилипа Іллєнко, представників ініціативи #КіноКраїна, кінематографістів.