Advocacy

Моніторинг ІТК за 9 жовтня 2015 року

09-10-2015

У цьому випуску:

Верховна Рада України

Результати пленарного засідання 9 жовтня

 

 

Результати пленарного засідання 9 жовтня 

 

Сьогодні, 9 жовтня 2015 року у Верховній Раді України було заслухано проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році № 2497а від 11.08.2015р.

Для розгляду Проекту не вистачило кількості присутніх народних депутатів.

У зв’язку з цим Голова Верховної ради повідомив, що від його імені будуть направлені звернення до Державної фіскальної служби України та Кабінету Міністрів України з проханням не проводити перевірки в період передвиборної кампанії.

Юрій Стець також зазначив, що проект Постанови буде винесено на розгляд найближчого засідання Уряду.

Проектом пропонується рекомендувати Державній фіскальній службі та Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році.

Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії.