Advocacy

Моніторинг за 10 червня 2016 року

10-06-2016

У цьому випуску:

Комітет з питань культури і духовності

15 червня відбудеться чергове засідання Комітету з питань культури і духовності

 

Порядок денний засідання Комітету з питань культури і духовності

15 червня 2016 року на черговому засіданні Комітету з питань культури і духовності планується розглянути проект Закону про державну підтримку кінематографії в Україні №3081-д від 27.11.2015р. – текст до другого читання.

Ініціатори: Княжицький Микола Леонідович, Подоляк Ірина Ігорівна, Єленський Віктор Євгенович, Тарута Сергій Олексійович, Матіос Марія Василівна.

Проектом закріплюється механізм прямої державної політики щодо підтримки кінематографії, порядок повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених під час виробництва фільмів, які пройшли «культурний тест».

Також пропонується закріпити механізм боротьби з піратством у сфері авторського права і (або) суміжних прав, в тому числі у мережі Інтернет, незаконним відтворенням, розповсюдженням творів науки, літератури і мистецтва, комп’ютерних програм і баз даних,  виконань, фонограм, відеограм і програм мовлення, в тому числі їх незаконним тиражуванням та розповсюдженням на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, здійсненням фінансування такої діяльності або іншим умисним порушенням авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі або якщо така діяльність здійснювалася з метою отримання доходів.