Advocacy

Моніторинг за 13 вересня 2016 року

13-09-2016

У цьому випуску:

Зміни у законодавстві

Президент України підписав Закон України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва)

Президент підписав Закон України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва) 

 

12 вересня Президент України підписав Закон України про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва) №1364-VIII від 17.05.2016р.

Законом передбачається, що квота передач європейського виробництва, а також США і Канади повинна становити не менше 70 відсотків загального тижневого обсягу мовлення, у тому числі не менше 50 відсотків загального тижневого обсягу мовлення – передачі українського виробництва.

Передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або декількома юридичними особами - резидентами країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення.

До передач європейського виробництва, крім випадків визначених цим пунктом, також відносяться передачі виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення за умови, що безпосереднім виробником такої передачі також є особи-резиденти таких країн.

У випадку, якщо передача створена на замовлення або за участі однієї або декількох юридичних осіб — резидентів країни, що визнана Верховною Радою України державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського чи українського виробництва.