Advocacy

Моніторинг ІТК за 19 січня 2017 року

19-01-2017

 

У цьому випуску:

Новий законопроект 

 Зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення

Кабінет Міністрів України

 Погоджено зміни до Положення про державне посвідчення  на право розповсюдження і демонстрування фільмів

 

Новий законопроект

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення №5657 від 18.01.2017р.

Ініціатор: Кабінет Міністрів України.

Проектом передбачається запровадження процедури надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України (передбачається зобов’язати Кабінет Міністрів затвердити такий перелік у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом).

Відповідно до проекту дозвіл на тимчасове мовлення – рішення, прийняте Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, що надає телерадіоорганізації право здійснювати тимчасове, на строк, визначений Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.

Пропонується передбачити, що перехід від аналогового до цифрового мовлення здійснюється відповідно до Плану розвитку, з урахуванням необхідності забезпечення інформаційної безпеки держави.

Для забезпечення можливості тимчасового мовлення із використанням радіочастотного ресурсу, аналогове мовлення може бути продовжене на території з особливим режимом мовлення, що визначається Кабінетом Міністрів України.

 

Погоджено зміни до Положення про державне посвідчення  на право розповсюдження і демонстрування фільмів

За повідомленням Кабінету Міністрів України, на черговому засіданні, яке відбулося 18 січня, Уряд вніс зміни до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Прийняті зміни передбачають можливість при оформленні державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів визначати рік виробництва та/або першого оприлюднення (демонстрування) фільму.

Текст Постанови, яку було прийнято, поки що відсутній у відкритому доступі.