Advocacy

Моніторинг ІТК за 05 вересня 2017 року

06-09-2017

У цьому випуску:

Верховна Рада України

Результати пленарного засідання

Результати пленарного засідання

 

Сьогодні, 5 вересня 2017 року, на пленарному засіданні Верховної Ради України було прийнято у першому читанні за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення №6565 від 08.06.2017р.

Ініціатори: Сюмар В.П., Павленко Ю.О. Сочка О.О., Шверк Г.А., Червакова О.В., Онуфрик Б.С., Кондратюк О.К., Севрюков В.В,, Опанасенко О.В., Бендюженко Ф.В.

Проектом пропонується внести зміни до законів України «Про телебачення і радіомовлення», «Про радіочастотний ресурс України», передбачивши механізм видачі тимчасових дозволів на мовлення, а також визначення термінів: «тимчасове мовлення», «дозвіл на тимчасове мовлення», «території з особливим режимом мовлення».

Передбачається внести зміни до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» в частині доповнення регуляторних повноважень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення можливістю надавати дозволи на тимчасове мовлення.

Проектом Закону також пропонується внести зміни до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» та передбачити процедуру надання висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, у тому числі для потреб тимчасового мовлення ДП УДЦР.