Прес-центр

Премія «Телетріумф» змінила дати проведення

08-09-2017

За ініціативи Експертної Ради Української Телевізійної Академії буде реорганізовано національний телевізійний конкурс “Телетріумф” та змінено регламент оцінювання робіт, що подаються на здобуття національної телевізійної премії.

Індустріальний Телевізійний Комітет та Українська Телевізійна Академія ухвалили рішення про перенесення конкурсу та урочистої церемонії премії «Телетріумф» на початок весни 2018 року.

З урахуванням розвитку телевізійної  індустрії, появою великої кількості тематичних та нішевих каналів, новітніх жанрів, розвитку медіа в digital середовищі, відсутністю спеціалізованих  професійних телевізійних та медійних конкурсів, Експертна Рада Української Телевізійної Академії пропонує розширити перелік номінацій, щоб дати можливість більшій кількості учасників телевізійного процесу взяти участь у встановленні національних індустріальних стандартів якості та професіоналізму.

Ігор Коваль, директор ІТК, зазначив: «Проведення конкурсу навесні дозволить залучати до участі та оцінювати проекти, що були в ефірі телевізійних каналів у період з 1 вересня 2016 по 31 грудня 2017 року. І надалі щороку - за період з 01 січня по 31 грудня».

Голова Експертної Ради Української Телевізійної Академії Ольга Захарова повідомила: «Зараз над змінами регламенту конкурсу працює робоча група Експертної Ради. Голосування відбуватиметься у професійних Гільдіях, які ввійдуть до складу Української Телевізійної Академії. Основними принципами оцінювання робіт залишаються відкритість, чесність та індивідуальність голосування».

Детальна інформація буде оприлюднена 21 вересня в рамках Конференції «Телебачення як Бізнес» та на сайті Української Телевізійної Академії.

 

Довідка: Телетріумф — національна телевізійна премія України, започаткована 14 грудня 2000 року. Метою Премії є стимулювання розвитку вітчизняної телеіндустрії, демонстрування/відзначення найвагоміших досягнень у сфері телебачення і, як підсумок, побудова високих стандартів телемовлення на території України.