Advocacy

Моніторинг ІТК за 7 лютого 2018 року

08-02-2018

 

У цьому випуску:

Кабінет Міністрів України

Уряд ухвалив рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності

Український культурний фонд

Виконавчим директором Українського культурного фонду обрано Юлію Федів

 

 

Уряд ухвалив рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності

 

7 лютого, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності, яка здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

Планується, що Рада діятиме як тимчасовий дорадчий орган при Кабінеті Міністрів. Очолить Раду Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Як повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України, відповідно до положень щодо діяльності Ради, її основними завданнями є:

-       координація взаємодії органів виконавчої влади у сфері інтелектуальної власності;

-       визначення шляхів та механізмів розв’язання проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності;

-       розробка пропозицій у сфері інтелектуальної власності, зокрема щодо розвитку цієї сфери, забезпечення інтеграції України у міжнародний та європейський інтелектуальний простір з урахуванням національних інтересів, розвитку і реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності тощо.

Планується, що до складу Ради увійдуть 30 осіб, серед яких: очільники ЦОВВ, силових структур, представники законодавчої та судової влади, керівники підприємств та громадських організацій.

 

Український культурний фонд

 

7 лютого, за результатами відкритого засідання наглядової ради Українського культурного фонду з конкурсного відбору на посаду виконавчого директора фонду більшістю голосів членів наглядової ради було обрано кандидатуру Юлії Федів.