Advocacy

Моніторинг ІТК за 20 квітня 2018 року

20-04-2018

У цьому випуску:

Президент України

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

День пам’яті

26 квітня – день чорнобильської трагедії

 

 

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

 

19 квітня відбулася нарада щодо інформаційної безпеки держави та протидії російській пропаганді, під час якої Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

За його словами, для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для переходу до якісного цифрового мовлення українських мовників, в тому числі і вздовж кордону, обов’язково необхідно приймати відповідні рішення щодо переходу на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - наголосив Глава держави.

Президент також наголосив на необхідності терміново доопрацювати разом з Урядом і за безпосередньою участю Міністерства інформаційної політики систему переходу на цифрове мовлення і не прикривати бездіяльність постійним продовженням дії сигналу.

 

День пам’яті

 

26 квітня, відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 26.03.1990, вшановується пам’ять жертв чорнобильської трагедії.

При плануванні програм і передач рекомендовано керуватися Правилами ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затвердженими рішенням Національної ради від 23.07.2015 № 1146.