Прес-центр

Ігор Коваль увійшов до складу Експертної ради з відбору кінопроектів патріотичного спрямування для надання державної підтримки

24-05-2018

Відповідно до наказу Міністерства культури України № 448 від 23 травня 2018 р. Ігор Коваль, директор Індустріального Телевізійного Комітету став членом Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Цю інформацію офіційно було оприлюднено на сайті Міністерства культури України.

Згідно з Положенням про Експертну раду, затвердженого наказом Міністерства культури України 17 квітня 2018 р. № 335 Експертна рада є консультативно-дорадчим органом Мінкультури, що утворюється з метою забезпечення об'єктивного, компетентного, раціонального та прозорого відбору кінопроектів для державної фінансової підтримки за рахунок коштів, передбачених Мінкультури в Державному бюджеті України.

Завданнями Експертної ради є: оцінювання та відбір кінопроектів патріотичного спрямування; надання Мінкультури пропозицій щодо здійснення державної фінансової підтримки виробництва (створення) та розповсюдження фільмів за відібраними кінопроектами.