Прес-центр

Директор з питань дослідження ТВ аудиторії ІТК взяла участь у щорічній конференції членів EMRO

31-05-2018

Індустріальний Телевізійний Комітет є активним членом Європейської асоціації з питань медіадосліджень (European Media Research Organisations) та приймає участь у заходах з 2008 року. Уповноваженим представником в EMRO від ІТК є Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії Олена Міронова.

Олена Міронова була запрошена взяти участь у міжнародній щорічній конференції членів EMRO, що відбулась 26-29 травня 2018 року у місті Брно, Чехія.

Цьогоріч до зустрічі долучились понад 70 делегатів з 19 країн, що здійснюють свою діяльність в організаціях, які проводять вимірювання аудиторії або ж задіяні в управлінні, плануванні, виконанні, аудиті, інтерпретації і застосуванні даних на національному рівні для будь-якого середовища або комбінації середовищ.

У ході заходу учасники мали можливість поділитись досвідом у сфері медіа досліджень, презентувати останні методології вимірювання та трактування показників. В рамках публічної дискусії Директор з питань досліджень ТВ аудиторії Олена Міронова представила апдейт ТВ вимірювань в Україні та результати минулорічного аудиту.

Також уповноважені представники країн-членів обговорили проблематику формування вибірки для досліджень мультимедійних платформ. Значної уваги приділили digital сфері, збору та аналізу інформації в онлайн середовищі, забезпечені конфіденційності.  Окрім того, в рамках конференції EMRO делегатами було розглянуто річні звіти та тенденції телевізійних вимірювань в Європі та світі.