Прес-центр

Директор Індустріального Телевізійного Комітету увійшов до складу журі міжнародного конкурсу АДАМІ Медіа Приз

25-09-2018

Ігор Коваль, директор Індустріального Телевізійного Комітету увійшов до складу сесії журі конкурсу АДАМІ Медіа Приз за Культурне різноманіття у країнах Східної Європи в 2018 році.

Ігор Коваль залучений до оцінки робіт в трьох номінаціях - ADAMI Онлайн Приз за веб-сторінку, ADAMI Онлайн Приз за онлайн-відео та Молодий ADAMI. Сесія журі пройде наприкінці жовтня 2018 в Одесі. Переможці будуть оголошені на гала-церемонії нагородженні в Кишиневі (Молдова) в листопаді 2018, яка буде транслюватись міжнародними телеканалами.

Премія ADAMI присуджується за найкращі телевізійні програми та фільми, а також онлайн-проекти, які стосуються тем міграції, інтеграції, етнічного, релігійного і культурного різноманіття. До конкурсу запрошуються журналісти та професіонали у сфері медіа (телекомпанії, продюсерські компанії, режисери, продюсери, а також студенти) із країн Східної Європи (Грузія, Вірменія, Азербайджан, Україна, Молдова та Білорусія).

Конкурс спрямований на те, щоб акцентувати увагу на гострих суспільних питаннях, зокрема, мирному співіснуванні людей різних національностей, різноманітті етнічних, релігійних та культурних груп на території країн Східної Європи, толерантному та рівному ставленні до них, недискримінації.