Advocacy

Моніторинг ІТК за 17 квітня 2019 року

17-04-2019

У цьому випуску:

Новий законопроект

Зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіно- виробництва

Набрання чинності

Набрала чинності постанова Уряду про електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікації та зв’язку

 

 

Новий законопроект 

 

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіно- виробництва №10224 від 12.04.2019р.

Ініціатори: Острікова Т.Г., Євлахов А.С., Пташник В.Ю., Мушак О.П., Севрюков В.В., Герасимов А.В., Семенуха Р.С., Голуб В.В.

Проектом пропонується внести зміни до п. 186.3, ст. 186 (Місце постачання товарів та послуг) Податкового кодексу України, доповнивши його новим підпунктом - надання послуг з виробництва та компонування відео-фільмів та кіно-фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фото-рекламних матеріалів, та пов'язані з цим послуги.

 

Набрання чинності 

 

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2019 р. № 300 Питання електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку.

Постановою передбачається заборона на обмеження або відключення електропостачання стратегічно важливих для економіки та безпеки держави об’єктів у сфері телекомунікацій та зв’язку (зокрема, об’єктів Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення).

Публікація - Урядовий кур'єр від 09.04.2019 — № 68.