Advocacy

Моніторинг ІТК за 19 квітня 2019 року

19-04-2019

У цьому випуску:

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

24 квітня відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики

День пам’яті

26 квітня – День чорнобильської трагедії

 

 

Засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики 

 

24 квітня відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіно- виробництва №10224 від 12.04.2019р.

Ініціатори: Острікова Т.Г., Євлахов А.С., Пташник В.Ю., Мушак О.П., Севрюков В.В., Герасимов А.В., Семенуха Р.С., Голуб В.В.

Проектом пропонується внести зміни до п.186.3, ст.186 (Місце постачання товарів та послуг) Податкового кодексу України, доповнивши його новим підпунктом - надання послуг з виробництва та компонування відео-фільмів та кіно-фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фото-рекламних матеріалів, та пов'язані з цим послуги.

2. Про завершення повноважень членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, призначених Верховною Радою України.

 

День пам’яті 

 

26 квітня, відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 26.03.1990, вшановується пам’ять жертв чорнобильської трагедії.

При плануванні програм і передач рекомендовано керуватися Правилами ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затвердженими рішенням Національної ради від 23.07.2015 № 1146.