Advocacy

Моніторинг ІТК за 14 травня 2019 року

14-05-2019

У цьому випуску:

Верховна Рада України

Результати пленарного засідання

Міністерство культури України

Оголошено початок проведення конкурсу з відбору члена Ради з державної підтримки кінематографії

 

 

Результати пленарного засідання 

Сьогодні, 14 травня 2019 року, на пленарному засіданні Верховної Ради України було відхилено та знято з розгляду низку Постанов про скасування рішення Верховної Ради України від 25 квітня 2019 року про прийняття в цілому проекту Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Також не включено до порядку денного сесії  проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення конкурсної процедури №10268 від 26.04.2019р.

Ініціатори: Севрюков В.В., Стеценко Д.О., Червакова О.В., Кондратюк О.К., Шверк Г.А.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», передбачивши, що конкурсний відбір на посаду члена регуляторного органу в парламенті починається не пізніше як за три місяці до закінчення строку повноважень члена (членів) Національної ради, призначеного (призначених) Верховною Радою України або протягом трьох днів з дня дострокового припинення ним (ними) повноважень.

Проектом також пропонується збільшити коло суб’єктів права подання кандидатур на посаду члена Національної ради, додавши громадські об’єднання у галузі діяльності засобів масової інформації.

 

Оголошено початок проведення конкурсу з відбору члена Ради з державної підтримки кінематографії 

Міністерство культури України оголосило початок проведення конкурсу з відбору члена Ради з державної підтримки кінематографії, який має вищу юридичну освіту.

Творчі спілки, громадські об’єднання, господарські об’єднання, статутні документи яких передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше одного разу на рік, громадські заходи щодо проблем у сфері кінематографії: ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) (далі – Організації) можуть висунути не більше двох претендентів з вищою юридичною освітою від кожної організації для участі в конкурсі.

Претенденти, запропоновані Організаціями, повинні мати досвід роботи не менше трьох років у сфері кінематографії, обіймаючи посаду юриста.

Строк приймання документів на участь у конкурсі - до 1 червня 2019 р.

З переліком документів, які необхідно подати ви можете ознайомитися за посиланням.