Advocacy

Моніторинг ІТК за 23 вересня 2019 року

23-09-2019

У цьому випуску:

Зміни у законодавстві

Президент підписав Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії та Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню

 

 

Зміни у законодавстві 

 

Сьогодні, 23 вересня 2019 року, Президент України підписав наступні закони:

1. Закон про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії №76-IX від 12.09.2019р.

Законом пропонується внести зміни до Бюджетного Кодексу України, якими передбачити порядок фінансування галузі кінематографії.

Зокрема, пропонується закріпити додатково джерела формування спеціального фонду Державного бюджету України в частині доходів та надання за їх рахунок державної підтримки кінематографії

Передбачається, що на кінець бюджетного періоду Казначейство України залишки бюджетних коштів загального фонду для державної підтримки кінематографії зберігає на рахунках розпорядників в органах Казначейства, залишки бюджетних коштів спеціального фонду для державної підтримки кінематографії – на поточних рахунках у банках державного сектору для здійснення відповідних витрат у наступному бюджетному періоді з урахуванням їх цільового призначення.

2. Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню №102-IX від 18.09.2019р.

Законом пропонується замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікації на надання повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок провадження діяльності.