Advocacy

Моніторинг ІТК за 6 грудня 2019 року

06-12-2019

 

У цьому випуску:

Нові законопроекти 

Зареєстровано низку важливих для індустрії законопроектів

 

 

Нові законопроекти 

 

У Верховній Раді України зареєстровано нові законопроекти:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" (щодо уточнення умов припинення повноважень члена Ради з державної підтримки кінематографії) №2520 від 03.12.2019р.

Ініціатори: Ткаченко О.В., Кравчук Є.М., Потураєв М.Р., Швець С.Ф., Сушко П.М., Дубінський О.А., Циба Т.В., Боблях А.Р., Рябуха Т.В., Богуцька Є.П., Павленко Ю.О., Лерос Г.Б.

Проектом передбачається, що повноваження члена Ради з державної підтримки кінематографії припиняються достроково також у разі дострокового припинення Кабінетом Міністрів України повноважень всього складу Ради з державної підтримки кінематографії.

У разі дострокового припинення повноважень всього складу Ради з державної підтримки кінематографії  Кабінет Міністрів України впродовж трьох місяців затверджує новий персональний склад Ради в порядку та на умовах, встановлених цією статтею. До моменту затвердження нового персонального складу Ради її повноваження, передбачені частиною шостою цієї статті, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері кінематографії.

2. Проект Закону про приєднання України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів ("EURIMAGES") № 0013 від 05.12.2019р.

Ініціатор: Зеленський В.О. Президент України

Проектом пропонується приєднатися до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів ("EURIMAGES").

3. Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" № 2541 від 05.12.2019р.

Проектом пропонується за результатами парламентських слухань схвалити Рекомендації на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення».