Прес-центр

КОНФЕРЕНЦІЮ «ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЯК БІЗНЕС» ПЕРЕНЕСЕНО

21-09-2020

Конференцію «Телебачення як Бізнес», що традиційно проводиться Індустріальним Телевізійним Комітетом восени, буде перенесено на 2021 рік. Щорічно конференція проходить в форматі відкритого дискусійного майданчика, де лідери телевізійного та рекламного ринку публічно обговорюють актуальні проблеми сфери, способи їх вирішення, обмінюються досвідом успішної реалізації медіа проектів та специфікою менеджменту.

Зважаючи на нинішні обмежувальні умови та проаналізувавши найбільш успішні практики проведення заходів в онлайн-форматі, було зроблено висновок, що віртуальна версія не зможе повною мірою виконати основоположну функцію, покладену на конференцію «Телебачення як Бізнес».

«Світ надзвичайно швидко змінюється, щоденно з’являються нові технології та активно стають частиною нашого життя. Проте зібратися всією родиною біля екрану телевізора, нехай вже і Смарт ТВ, щоб подивитись футбол чи улюблене шоу, - це та звичка глядача, яка не зміниться ніколи» - зазначила Директорка ІТК Юлія Кахановська.

«Телебачення як Бізнес» визначає основні орієнтири в розвитку телебачення, яке з кожним роком активно трансформується й отримує нові форми споживання, але ні в якому разі - не вмирає.

Саме це і є особливою місіє конференції «Телебачення як Бізнес» – підтримати й закріпити центральну роль телебачення, а основним завданням ІТК в цьому контексті – сприяти «живій» дискусії серед професійної спільноти, а не ховати її за екранами моніторів» - також зауважила Юлія Кахановська.

Про можливість проведення конференції «Телебачення як Бізнес» у 2021 році, формат та умови участі буде повідомлено додатково.

 

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) - це професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України.

ІТК консолідує спільні інтереси телевізійної та медійної індустрії, з метою вироблення комплексних та якісних рішень, надання кваліфікованої експертизи, вирішення спірних чи неврегульованих взаємовідносин, захисту прав та інтересів своїх учасників, клієнтів та партнерів як в України, так і за її межами.

Основні напрями діяльності ІТК: забезпечення ринку надійною та послідовною системою досліджень телевізійної аудиторії (ТВ Панель), підвищення конкурентоспроможність телебачення, стимулювати зростання медійного ринку та саморегулювання індустрії.