Прес-центр

Асоціацією «Індустріальний телевізійний комітет» було створено Меморандум щодо реклами азартних ігор

19-08-2021

Асоціацією «Індустріальний телевізійний комітет» було створено Меморандум щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор та спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор.

Цей Меморандум є документом саморегулювання, не створює нових законодавчих норм та не впливає на визначений законодавством обсяг прав та обов’язків телерадіоорганізацій. Меморандум є відкритим для підписання як окремими суб’єктами інформаційної діяльності у сфері телебачення, так і їх об’єднаннями.

Основною метою створення Меморандуму є сприяння однаковому застосуванню положень статті 22-1 Закону України «Про рекламу» щодо реклами азартних ігор, організаторів азартних ігор, спонсорства телепередач з використанням знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор, розміщення анонсів програм та телепередач, створених за участі таких спонсорів.