Advocacy

Моніторинг ІТК за 15 листопада 2021 року

15-11-2021

У цьому випуску:

Новий законопроект. Зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за користування радіочастотним спектром).

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики. 17 листопада відбудеться засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Новий законопроект

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за користування радіочастотним спектром) №6215-1 від 09.11.2021р.

Ініціатор: Гетманцев Д.О.

Проектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України щодо розмірів ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. Пропонується розширити визначення платників рентної плати за користування радіочастотним спектром - загальні та технологічні користувачі радіочастотного спектра, визначені законодавством у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра, яким надано право на користування певними смугами (смугою) радіочастот загального користування на підставі ліцензій, виданих відповідно до такого законодавства. Також передбачаються інші зміни у термінології.

Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

17 листопада відбудеться чергове засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, на якому планується розглянути питання про відбір кандидатур на заміщення вакантних посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.