Прес-центр

ІТК представлений на "Всесвітньому саміті з цифрового телебачення" у Лондоні

20-11-2009

Головною подією листопада 2009 року в цифровому ТБ стала дводенна подія, яка підбила підсумки роботи всіх країн-учасників угоди "Женева-2006" та чітко окреслила пріоритети та тренди розвитку цифрового мовлення у 2010 році

 17-18 листопада 2009 року у Лондоні (Великобританія) під назвою "Всесвітній саміт з цифрового телебачення" (Digital TV World Summit) організатори конференції змогли зібрати телевізійних топ- менеджерів та директорів найвищого рівня з всієї Європи.

 Серед спікерів були представники компаній SES Sirius, Levira, Boxer, NBC, Dicovery, National Geographic, BBC, TDF, Blinkbox, Nokia та організацій, таких як MPEGIF, DigitalUK, DigitalTV Group та DigiTAG. Лідери цифрового ТБ в Європі за два дні встигли поділитися досвідом впровадження як ефірних та IPTV, так і супутникових проектів.

 Серед учасників були й представники української телеіндустрії - спікером конференції про відключення аналогового мовлення в Україні став Денис Гурський, координатор Цифрового Комітету ІТК. Участь України у заході викликало неабиякий інтерес міжнародних операторів, що мають в своєму портфоліо перехід декількох країн на цифрове мовлення. Інтерес до східноєвропейського регіону полягає перш за все в тому, що цей регіон є найбільш недосконалим в плані реалізації проекту своєчасно, та в сенсі домовленостей, що закріплені "Женевою".